آیت‌الله صدیقی در دومین کنگره سرداران و شهدای تدارک و پشتیبانی سپاه:
تشییع پیکر مطهر سردار همدانی نشان داد که شهدا زنده‌اند
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: خیزش ملت در تشییع سردار همدانی نشان داد که شهدا زنده‌اند.

آیت‌الله کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در کنگره سرداران و 4500 شهید سپاه که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: اگر دست بر ماشه نباشیم، گرگ‌ها حمله می‌کنند و باید آمادگی خود را حفظ کنیم.

وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: ما 8 سال با شرق و غرب دست به پنجه شدیم و حماسه‌آفرینی‌ها کردیم و پیام هیهات منه ذله این است که دشمن نمی‌تواند یک استان شما را تصرف کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: انسان نباید خود را به هر جریانی وصل کند و نمی‌توان برای راضی کردن بعضی و روی آوردن به این آن رأی جمع کرد.

آیت‌الله کاظم صدیقی با اشاره به برخی جریان سازی روزنامه زنجیره‌ای درباره سپاه گفت: سپاه پاسداران هیچ گاه منزوی نبوده و خیزش ملت در تشییع سردار همدانی نشان داد که شهدا زنده‌اند.

وی در پایان با اشاره به رزمندگان جان بر کف با انسان‌های دنیاطلب و ویژه‌خوار خاطرنشان کرد: شهادت امضا ولی می‌خواهد و بدون ولایت خون و نماز قبول نیست.

  23 مهر 1394
بخش : سیاسی / ایثاروشهادت
کد خبر: 49513
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز