حمایت وزیر دادگستری از شبکه های اجتماعی

وزیر دادگستری بر نقش مثبت شبکه‌های اجتماعی تاکید کرده و گفت کاربران با رعایت حریم‌های تعریف شده می‌توانند از مزایای آن بهره ببرند.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما روی کاربردهای مؤثر و مثبت شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد وگفت محروم کردن مردم از فضای مجازی حتماً موضوع جالبی نخواهد بود و باید از این ظرفیت به درستی استفاده و تولید کنندگان محتوا را تشویق کرد تا محتواهای سالم و مفید در شبکه‌ها بگذارند.

پورمحمدی افزود: خود کاربران هم باید تلاش کنند فضای مجازی را فضایی اجتماعی تلقی و آداب و حریم این فضا را رعایت کنند و آن را مخدوش نکنند.

وی شبکه‌های اجتماعی را با شبکه‌های بزرگراهی در کشورها مقایسه و تصریح کرد : همچنانکه این بزرگراه‌ها آداب و مقررات مخصوص خود را دارند شبکه‌های اجتماعی هم آداب خاصی دارند و باید مناسبات صحیح اجتماعی را در آن‌ها رعایت کرد و همه باید تلاش کنند که این قواعد رعایت شود.

  21 آبان 1394
بخش : سیاسی / جامعه
کد خبر: 50008
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز