کشتی های مرغ ترکیه در روسیه توقیف شدند

شش کشتی حامل مرغ ترکیه در روسیه توقیف شد و برای بررسی کیفی در این کشور ماند.دیده بان غذا و داروی کشور روسیه از توقیف کشتی های حامل مرغ ترکیه در روسیه خبر داد. بنا به گزارش ارسالی خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی ساجدخبر، این محوله غذایی در اطلاعات برچسب روی کالا با مجوز دامپزشکی مغایرتهایی را داشته است که باید بررسی بیشتری روی آن انجام می شد.هنوز مغایرت کیفی این محصولات با قوانین این کشور مشخص نشده است اما قبل از اجازه خروج باید مورد بررسی قرار بگیرد.

همچنین ،دیده‌بان کشاورزی، غذا و داروی روسیه اعلام کرده است که در این محموله برچسب روی محموله‌ها با مجوزهای دامپزشکی همخوانی ندارد.بر اساس این گزارش، این 6 کشتی با محموله مرغ در این بندر معلق نگه‌داشته شد‌ه‌اند تا بررسی‌های بیشتری شود. مقامات روسی منتظر پاسخ مسئولان دامپزشکی ترکیه هستند که در باره این مغایرت پاسخ دهد.روسیه واردات گوشت سفید از ترکیه را از اول دسامبر(5 روز دیگر) ممنوع خواهد کرد.ترکیه دو روز پیش هواپیمای سوخو 24 روسیه را در مرز ترکیه هدف قرار داد و ساقط کرد،‌ خلبان دوم این هوپیما هم کشته شد.

  5 آذر 1394
بخش : سیاسی / بین الملل
کد خبر: 50357
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز