شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان:
فهرست انتخاباتی اطلاح‌طلبان در تهران و سایر حوزه‌ها در زمان فعلی فاقد اعتبار است.

 

روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان فهرست‌های انتخاباتی منتشره برای حوزه انتخابیه تهران و سایر حوزه‌ها در زمان حاضر را فاقد اعتبار عنوان کرد.

متن اطلاعیه روابط عمومی شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به این شرح است:

درج هرگونه فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان از حوزه انتخابیه تهران یا سایر حوزه‌ها در این مرحله و در زمان کنونی که نامنویسی نامزد‌ها و روند بررسی‌ها صورت نگرفته فاقد اعتبار است و فرا‌تر از گمانه زنی‌های پراکنده ارزیابی نمی‌شود.

لازم به تاکید است مرجع تصمیم گیری و اعلام نظر در مورد سیاست‌ها، راهبرد‌ها. تعامل و رایزنی، شاخص‌ها و لیست‌های انتخاباتی اصلاح طلبان، مطابق توافق همه گروه‌ها و شخصیت‌های اصلاح طلب، شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان است و مواضع و تصمیم‌های این شورا از سوی سخنگو و روابط عمومی منعکس می‌شود.

شورای عالی در فرایند کاری خود هنوز به بحث مصادیق ورود نکرده، از این رو بحث افراد و لیست‌ها در شرایط کنونی مطرح نشده است. تصمیم گیری در مورد مصادیق بطور بدیهی و منطقی پس از نامنویسی و گذار از مراحل اجرایی نظارتی صورت می‌پذیرد.

در حال حاضر هرگونه اعلام لیست یا انتشار اخبار با انتساب به مجموعه اصلاح طلبان، نامعتبر و صرفا در سطح گمانه زنی‌های پراکنده و حاشیه‌ای بوده است. لذا از فعالان رسانه‌ای اصلاح طلب تقاضا می‌شود برای پیشگیری از استفاده‌های تبلیغاتی منفی که زمینه ساز تشتت و ابهام می‌شوند، با هشیاری بیشتر نسبت به بحث انتخابات و لیست‌ها برخورد کنند و از رفتارهای رسانه‌ای ناهماهنگ پرهیز نمایند.

روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان»

  9 آذر 1394
بخش : سیاسی
کد خبر: 50460
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز