مطهری نماینده مردم تهران در مجلس:
پاک‌ترین سیاستمداران هم نباید بدون نظارت باشند

 

 یک نماینده اصولگرای مجلس نهم اظهار داشت: پاک‌ترین سیاستمداران نیز نباید در قدرت بدون نظارت باشند.

علی مطهری که در مراسم روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی حضور یافته بود٬ گفت: شهید مطهری معتقد بود همانطور که حتی پاکترین مردان و زنان نا‌محرم نباید در یک اتاق تنها باشند و مسلمانان به این رفتار اعتراض می‌کنند، پاک‌ترین سیاستمداران نیز نباید در قدرت بدون نظارت باشند.

وی با آسیب‌شناسی جریان جنبش دانشجویی مورد سوءاستفاده جریان‌های سیاسی قرار گرفتن و احساساتی شدن را از آسیب‌های جنبش دانشجویی خواند و تاکید کرد دانشجو ناظر جامعه است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: شهید مطهری با اشاره به انحراف‌های صورت گرفته در اسلام گفته که اینطور نیست خدا یک عنایت ویژه به انقلاب ما داشته باشد و هر کاری که انجام شود انقلاب منحرف نشودف لذا همه ما وظیفه داریم مواظب انقلاب باشیم

مطهری تاکید کرد: ولایت فقیه٬ ولایت مکتب و ولایت فرد نیست٬ اما ما با کاسه‌های داغ‌تر از آشی مواجه هستیم که اجازه صحبت در مورد رهبری را نمی‌دهند.

این نماینده مجلس نهم گفت: متاسفانه در کشور مسئولان قوه قضاییه درباره پنج به علاوه یک صحبت می‌کنند٬ اما درباره حوزه مسئولیت خود حاضر به پاسخگویی نیستند.

  16 آذر 1394
بخش : سیاسی / داخلی / مجلس
کد خبر: 50709
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز