روانچی خبر داد: احتمال تشکیل کمیسیون مشترک قبل از اجرای برجام

یک عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای با بیان اینکه زمان اجرای برجام تا اواسط دی و قبل از پایان دی‌ماه خواهد بود گفت که ممکن است تا پیش از اجرای برجام جلسات کمیسیون مشترک تشکیل شود.

مجید تخت روانچی در حاشیه مراسم ختم پدر همسر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه زمان دقیق اجرای برجام با توجه به اظهارات اخیر صالحی مبنی بر اجرای برجام در 15 دی‌ماه، گفت: اجرای برجام حدود چند هفته دیگر است و دقیق نمی‌توانیم بگوییم. ان‌شاءالله تا اواسط دی و قبل از پایان دی اجرا می‌شود.

وی در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا قبل از اجرای برجام دیداری بین وزرای خارجه ایران و گروه 1+5 و یا برگزاری جلسه کمیسیون مشترک در نظر گرفته شده است، گفت: هنوز برنامه‌ای نداریم ممکن است کمیسیون مشترک تشکیل شود ولی باز هم هنوز برنامه‌ای نداریم.

تخت روانچی در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه آیا قانون اخیر آمریکا در ایجاد محدودیت برای صدور ویزا برای کسانی که به ایران سفر می‌کنند خللی در روند اجرای برجام ایجاد نمی‌کند، گفت: این یکی از موضوعاتی است که مورد بحث‌مان است، در حال رایزنی هستیم. نامه آقای کری هم خیلی روشن است و باید ببینیم در عمل چه خواهند کرد.

  6 دی 1394
بخش : سیاسی
کد خبر: 51186
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز