فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ، اعدام شیخ نمر را محکوم کرد

سعید موسی پور فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) اقدام وحشیانه و ددمنشانه رژیم منحوس آل سعود را در به شهادت رساندن  حضرت آیت الله شیخ نمر ، از رهبر شعیان عربستان به شدت محکوم کرد و این عمل شنیع را یک توطئه علیه اسلام دانست .
فرماندهی سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره)  در بیانیه‌ای با محکومیت شدید جنایت آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر، این اقدام را نشانه رفتار داعش گونه و زوال رژیم سعودی دانست.
در بخشی از این بیانیه آمده است:  اقدام ددمنشانه رژیم منحوس آل سعود  ، در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر نقض آشکار حقوق بشر و آزادی بیان بوده و نشان می دهد بنیان اینگونه جنایات تفکر وهابیت و جریان تکفیری ـ سلفی است که امروز داعش پرچمدار آن است.قطعا سیاستهای داخلی و خارجی ال سعود در منطقه و دنیا با شکست مواجه است و این رژیم با پیروی از تروریسم تکفیری به زودی خودش را نیز به ورطه نابودی خواهد انداخت . 
این بیانیه در ادامه عقیم ماندن سیاست های داخلی و خارجی و شکست های مفتضحانه آل سعود در منطقه از جمله در عرصه حمایت از تروریسم تکفیری، 
این بیانیه در پایان با تبریک و تسلیت شهادت آیت الله نمر باقر النمر به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری ، امت اسلامی و حوزه های علمیه جهان اسلام و تاکید بر ضرورت اعتراض فراگیر آحاد ملل و جوامع اسلامی و نیز آزادیخواهان و حق طلبان عالم علیه آل سعود آورده است: قطعا خون این شهید عالم و فرزانه همچون دیگر شهدا، در قلم ها و اندیشه ها خواهد جوشید و بر اشاعه دین اسلام تاثیر فراوان خواهد گذاشت . تردیدی نیست خون پاک این شهید والامقام ، وحدت امت اسلامی را تقویت خواهد کرد و با طنین انداز شدن پیام راستین و آگاهی بخش شیخ نمر در جای جای سرزمین حجاز، پرچم مقاومت و مبارزه آن روحانی جلیل القدر به دست آحاد ملت مسلمان عربستان به ویژه جوانان غیور حجازی برافراشته نگه داشته شده و در آینده ای نه چندان دور انتقام سختی از جنایتکاران آل سعود گرفته و سقوط و فروپاشی پایه های این رژیم تروریست پرور، منفور و ضد اسلام را رقم خواهد زد.

  15 دی 1394
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 51461
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز