آیت الله واعظ طبسی در کمای عمیق

رئیس اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) مشهد و عضو تیم درمانی آیت الله واعظ طبسی با پایدار دانستن وضعیت وی، گفت: مشکلی که در حال حاضر وجود دارد کمای عمیق آیت الله واعظ طبسی است.
دکتر قاسم سلطانی با اشاره به انجام دیالیز برای آیت الله واعظ طبسی، اظهار کرد: توانسته ایم با داروهای کمکی، فشار خون ایشان را حفظ کنیم که قابل قبول است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر گروه بخش بیهوشی این دانشگاه گفت: علائم حیاتی آیت الله واعظ طبسی در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته ثبات دارد اما در وضعیت بحرانی به سر می برند و نمی توان پیش بینی کرد که چه زمانی از وضعیت کما خارج شوند.

سلطانی با بیان اینکه وزیر بهداشت در نخستین ساعات در مشهد مقدس حضور یافت و برای هماهنگی ها و اقدامات لازم دستورات لازم را داد، افزود: تا کنون علاوه بر مسئولان استانی، مقامات کشوری نیز از ایشان عیادت کرده‌اند.

بنابر اعلام وب‌دا، وی از همگان خواست تا برای بهبود حال این عالم بزرگوار دعا کنند.

گفتنی است آیت الله واعظ طبسی نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی، روز جمعه 7 اسفند ماه پس از حضور در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق رای واقع در حرم مقدس امام رضا (ع) دچار مشکل تنفسی شده و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

  11 اسفند 1394
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 52525
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز