یادداشتی از اسماعیل البرزی:
عشق من آیت الله خامنه ای است

درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت انقلاب و نظام،  پیش از آنکه رخت عزا بر تن مردم و  سیاسیون کند، رهبر انقلاب را متاثر کرده است .

آیت الله هاشمی که سابقه مبارزات سیاسی اش در پیش از انقلاب و خدمات ارزنده ایشان در دوران جنگ و پس از آن، وی را به یکی از پایه های فکری و مدیریتی نظام به دنیا معرفی کرده بود، در تاریخ انقلاب اسلامی و به ویژه در دوران زعامت امام خامنه ای به عنوان دوست و همراه مقام معظم رهبری با وجود اختلاف سلیقه آشکار و پنهان، در تبعیت از معظم له و در صف یاران ایشان جا نمایی شده است.

ایشان رهبر معظم انقلاب را به عنوان رفیق ۵۰ ساله دانسته و در بخشی از سخنانش مقابل دوربین های تلویزیونی مقام معظم رهبری را " عشق " خود معرفی نموده است که از این حیث می توان استحکام روابط سران انقلاب و نظام را بسیار فراتر از آنچه طماعان و فرصت طلبان در پی آنند دانست.

اینک و پس از بربستن بار سفر یار دیرین امام و رهبری ، آنچه می تواند زحمات و تلاش های بیش از ۵۰ ساله آیت الله هاشمی را در خدمت به انقلاب و نظام تداوم بخشیده و مقوّم مولفه های تحقق اهدافش باشد، گرد آمدن در زیر لوای وحدت سیاسی با تمسک به تبعیت از ولایت است که دشمنان انقلاب و نظام را از اهداف مسموم و براندازانه ناامید و زحمات خاک خورده های نظام را به ثمر خواهد نشاند.

سیاسیون مراقبت کنند اینک که آنتن غول های رسانه ای دنیا متصل به زر و زور و تزویر با مدیریت اتاق های فکر غربی _ عربی _ صهیونیستی در پی ایجاد انشقاق و شکاف در صفوف وحدت نیروهای نظام هستند با تبعیت از رهبری و بنا بر آنچه آیت الله هاشمی نیز دهه های متمادی در پی آن بود، صفوف وحدت را مستحکم تر و روزهای پیش روی نظام را ایمن تر کنند.

  19 دی 1395
بخش : سیاسی / یادداشت
کد خبر: 56257
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز