تا وحدت هست صدای زوزه سگ های همجنس باز خاموش نخواهد شد


این بار صدای گوش نواز جیرینگ جیرینگ سکه های سعودی _ صهیونیستی _ آمریکایی، سگ های رسانه ای استکبار در پوشش شبکه مستهجن " من و تو " را مجاب کرد تا سیگنال های لجن آلود خود را به سمت آیت الله نورمفیدی عمود خیمه وحدت در گلستان  نشانه بگیرند.

در چند ساعت اخیر تحلیل های متفاوتی از سوی فعالان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا در استان گلستان و سایر نقاط کشور در فضای رسانه ها منتشر شد که وجه مشترک  آن، حمایت قاطع از نماینده ولی فقیه در گلستان فارغ از هر گونه اما و اگر های منبعث از نگاه های سیاسی و جریانی بوده است که این امر بیانگر بصیرت و موقعیت شناسی دلبستگان انقلاب و بستن روزنه های وحدت شکن در حوزه استانی و ملی است.

در تحلیل شخصیت و رفتار شناسی آیت الله نورمفیدی همین جمله کوتاه بس ، که ایشان در طول سال های قبل از تحقق انقلاب اسلامی از مجاهدان در رکاب معمار کبیر انقلاب اسلامی بوده و در همه سال های پس از انقلاب تا کنون نیز مورد اعتماد و انتخاب مردم، امام و مقام معظم رهبری بوده است.

سرخوردگی سیاسی غرب در دوئل های دیپلماتیک چند سال اخیر در برابر ایران و افزایش قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی که جریان نزاع های میدانی محور مقاومت در سوریه، عراق، لبنان، یمن و بحرین را با شیاطین زره پوش استکباری به سمت برجستگی نقش محوری ایران سوق داده است؛ سبب شده است تا تراوشات چرکین نشات گرفته از ذهن بیمار تئوریسین های مواجب بگیر و لمیده در اتاق های فکر استکبار، به سوی تجزیه قومی جمهوری اسلامی و شلیک گلوله های شبهه و تشکیک به پایه های وحدت داخلی هدایت شود.

سخن کوتاه،  مادام که صدای شیپور های اتحاد و همدلی در برابر جبهه استکبار از داخل کشور به فضای بین المللی مخابره شود و پیچ و مهره های ماشین های جنگی غرب در مواجهه با غیرت و هیمنه جوانان ایرانی در آنسوی مرزها شُل شود؛ صدای زوزه سگ های رسانه ای جبهه زر و زور مدعی مدیریت جهانی برای ایجاد شکاف در وحدت ملی ایرانیان نیز دور از انتظار نخواهد بود.

بگذارید همجنس بازان فرنگی همیشه عصبانی باشند و به قول امام از این عصبانیت بمیرند.

 

اسماعیل البرزی

  12 آبان 1396
بخش : سیاسی
کد خبر: 59343
مرجع: اسماعیل البرزی
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز