تبریک عارف در پی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری

در پی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جهانی آناهیم آمریکا، رئیس فراکسیون امید در پیامی ضمن تبریک این پیروزی غرورآفرین ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی‌های مدون و تمرین‌های علمی و عملی، شاهد تداوم پیروزی‌های بیشتر در سایر رشته های ورزشی باشیم.

متن پیام محمدرضا عارف به شرح ذیل است:

«قهرمانی غرور آفرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جهانی آناهیم آمریکا  موجب شادمانی، غرور و سربلندی ملت بزرگ ایران شد.

این موفقیت ارزشمند تیم ملی وزنه برداری کشورمان بی‌شک نشان از شایستگی و توانمندی  ورزشکاران ایران دارد که به مانند گذشته با همت والای خود و با امید و توکل به خداوند متعال پرچم سرافرازی کشورمان را بر بلندای سکوهای افتخار برافراشته‌اند.

خداوند منان را شاکریم که این حماسه ورزشی در پیوند زمانی با ایام مبارک ماه ربیع الاول، شادمانی و خوشحالی ملی  ایرانیان را تکمیل کرد.

امیدوارم با برنامه ریزی مدون و استفاده از کارشناسان و تمرین های علمی و عملی، شاهد تداوم پیروزی های بیشتر در همه رشته های ورزشی در میادین بین‌المللی باشیم.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مربیان، کادر فنی و اعضای تیم ملی وزنه برداری، این موفقیت غرورآفرین را به اعضای تیم ملی وزنه برداری، ‌خانواده‌های محترم ایشان، فدراسیون وزنه برداری و جامعه ورزشی کشور و مردم شریف ایران  تبریک گفته و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از خداوند متعال خواستارم.

محمدرضا عارف»

  15 آذر 1396
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 59616
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز