به همت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما
انعکاس گسترده راهپیمایی مردمی در سالروز حماسه ۹ دی توسط شبکه‌های استانی و شبکه سراسری شما
انعکاس گسترده راهپیمایی مردمی در سالروز حماسه ۹ دی توسط شبکه‌های استانی و شبکه سراسری شما

راهپیمایی گسترده مردمی در سراسر کشور برای گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی، توسط شبکه‌های استانی و سراسری در اقصی نقاط ایران به صورت گسترده پوشش داده شد.

به گزارش صیدنیوز ، در سالروز حماسه بزرگ مردم ایران در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸، بار دیگر مردم شهرها و استان‌های مختلف کشورمان به خیابان‌ها و مراکز مختلف از پیش تعیین شده آمدند و تجمعات بزرگی به منظور گرامیداشت این حماسه تاریخی تشکیل دادند.

مراکز استان‌ها، شهرها و حتی بسیاری از روستاها در ۹ دی ماه امسال، شاهد گردهمایی بزرگ مردمی برای گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی بودند و این شور و حماسه‌آفرینی آنها، توسط شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی استانی به صورت گسترده پوشش داده شد.

همچنین طی هماهنگی‌های صورت گرفته و ارتباط زنده با شبکه‌های سراسری همچون یک، سه، خبر، قرآن، شما و افق و شبکه های برون مرزی حماسه حضور ملت ایران در جای جای میهن اسلامی از طریق این شبکه‌ها نیز به سمع و نظر جهانیان رسید.

مراکز استانی صدا و سیما از هفته‌ها قبل با تشکیل ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی، برنامه‌های مختلفی را در این زمینه اجرایی کردند که از آن جمله می‌توان به پخش مستند، فیلم‌های تلویزیونی و برنامه‌های ترکیبی با موضوع تبیین و چرایی حضور مردم در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ اشاره کرد؛ همچنین برنامه‌هایی به منظور روشن‌گری در مورد فتنه و عوامل پشت صحنه اتفاقات سال ۸۸ نیز روی آنتن شبکه‌های استانی رفت که نقش بسزایی در آگاه‌سازی جامعه و اطلاع‌رسانی دقیق در مورد حقیقت ماجرا داشت.

از سوی دیگر معاونت‌های فضای مجازی مراکز استانی صدا و سیما نیز در چند بخش به این مناسبت بزرگ پرداختند؛ طراحی و انتشار پوسترهایی با مضامینی همچون سخنان رهبر معظم انقلاب و بزرگان در مورد فتنه و حماسه ۹ دی، نماهنگ و کلیپ‌هایی با موضوع حماسه حضور مردمی در زمینه دفع فتنه و تغذیه موضوعی صفحات مراکز استانی در شبکه‌های اجتماعی از جمله این اقدامات به شمار می‌روند.ح-ب

منبع : روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما

  10 دی 1396
بخش : سیاسی / داخلی / فرهنگ
کد خبر: 59952
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز