سردار سرتیپ محمد اسماعیل کوثری
رژیم نامشروع صهیونیستی فرزند ناخلف آمریکاست/ رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمانان در کوتاه‌ترین زمان از بین می‌رود

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: رژیم نامشروع صهیونیستی فرزند ناخلف آمریکاست و همواره موجب اختلاف افکنی و درگیری و جنایت در منطقه می‌شود.

سردار سرتیپ محمد اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در حرم رضوی (ع) مبنی بر اینکه آمریکایی‌ها به دنبال آن بودند که با به‌وجود آوردن گروه هایی همچون داعش، ملت های منطقه را مشغول جنگ داخلی، و ذهن آنها را از رژیم غاصب صهیونیستی دور کنند اظهار کرد: رژیم اشغالگر قدس زمانی به تنهایی حریف کشورهای عربی در جنگ 6 روزه اعراب و اسرائیل در سال های 1967 و 1973 بود، اما با پیروزی انقلاب اسلامی  امام خمینی (ره) فرمودند که  این رژیم نامشروع است و باید از روی زمین محو شود، این سخن امام منجر شد که  دشمنان تلاش کنند تا حرف امام جامه عمل پوشیده نشود اما  می‌‌بینیم که نابودی رژیم صهیونیستی روزبه روز به واقعیت نزدیک می‌شود.

 کوثری با اشاره به اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی فرزند ناخلف آمریکاست؛ ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس همواره موجب اختلاف افکنی و درگیری و جنایت در منطقه می‌شود.

 جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله اظهار کرد: ایجاد درگیری بین کشورهای مسلمان در منطقه همواره سیاست آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است تا به این وسیله رژیم نامشروع اسرائیل از درگیری ها برای خود زمان بخرد و عمر بیشتری داشته باشد.

کوثری با اشاره به نقش کشور های مرتجع منطقه در همراهی با رژیم صهیونیستی و آمریکا افزود: مسلمانان  امروز به خوبی متوجه شده اند که دست برخی رژیم های خود فروخته همانند عربستان و امارات در  دستان  آمریکا و اسرائیل  است.

 جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آمریکایی ها و اسرائیلی ها درصدد هستند همواره در منطقه گروه های تروریستی را تشکیل داده و  بین کشورهای اسلامی اختلاف و درگیری ایجاد کنند تا رژیم اشغالگر قدس عمر بیشتری داشته باشد اما باید بدانند این مسئله برای همه مسلمان روشن شده و همان طور که مورد تاکید مقام معظم رهبری است مسلمانان دیگر نباید فریب آنها را بخورند تا  انشاالله با وحدت مسلمانان از اختلافات و درگیری ها جلوگیری  و رژیم صهیونیستی در کوتاه ترین زمان از بین برود.

  7 فروردین 1397
بخش : سیاسی
کد خبر: 61129
مرجع: باشگاه خبرنگاران جوان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز