تصویر نتانیاهو و ترامپ زیر پای راهپیمایان روز قدس

در حاشیه راهپیمایی روز قدس تهران، تصاویر نتانیاهو و ترامپ که تصمیمات اخیر آنها در رابطه با فلسطین اشغالی، جامعه جهانی را به واکنش واداشته است در تمامی مسیرها در اندازه‌های مختلف دیده می‌شود.

مراسم راهپیمایی روز قدس در تهران و دیگر شهرهای کشور برگزار شد.

12:16: محمدرضا عارف در حاشیه راهپیمایی روز قدس در ارزیابی از حضور پرشور مردم در این راهپیمایی، اظهار کرد: ارزیابی ما روشن است. پیام مردم ما آزادی قدس شریف بوده و هر سال با حضور حماسی و پرشور خودشان نشان می‌دهند پایبند به این عهد هستند. مردم ما تا آزادی قدس شریف پایبند این عهد خواهند ماند.

12:15: در سراسر کشور و در تهران ( چهارراه ولی عصر عج ) پرچم های رژِم اشغالگر قدس به عنوان نفرت و انزجار مردمی از صهیونیست‌ها و نماد شیطانی به آتش کشیده شد.

12:13: در راهپیمایی امسال نیز، آدمک‌های صهیونیستی و آمریکایی به عنوان نماد استکبار شیطانی و پوستر ، تراکت و کارتن‌پلاست و پلاکاردهایی علیه اقدام رذیلانه آنان در انتقال سفارت به قدس شریف ، به نمایش درآمد.

12:11: بیانیه پایانی مراسم روز جهانی قدس در دانشگاه تهران - میعادگاه مردم روزه دار شرکت کننده در راهپیمایی روز جهانی قدس - قرائت شد.

12:01: جمعی از اعضای جامعه کلیمیان ایران با حضور در میدان فلسطین جنایات رژیم اشغال‌گر قدس را محکوم کردند.

12:00: راهپیمایان تهرانی با حمل دست‌نوشته‌هایی در راهپیمایی روز جهانی قدس از آمریکا و رژیم صهیونیستی به عنوان «فرعون» زمان یاد کردند.

11:59: معاون اول رییس جمهور در مراسم روز قدس حضور یافت.

11:50: حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه لحظاتی قبل به خیل عظیم راهپیمایان روز قدس پیوست.

11:44: حضور مظلومی و ناظمی در مراسم راهپیمایی روز قدس.

11:39: رفته رفته به تعداد راهپیمایان روز قدس اضافه می‌شود و زنان و مردان و نیز خانواده‌های تهرانی به همراه کودکان‌شان در این راهپیمایی شرکت دارند.

11:26: سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما باید برای مقابله با اعمال فشار‌های روانی دشمن با خودباوری مجدد سهم و درک عمیق انقلاب ودشمن شناسی، راه برون رفت را در تحریم‌های بی رحمانه آمریکا طی کنیم.

11:25: شعار مرگ بر آمریکا همچنان یکی از شعارهای مهم مردم روزه دار است و این بار رساتر می گویند مرگ بر آمریکا.

11:16: حضور حجت‌الاسلام سیدهادی خامنه ای در مراسم راهپیمای روز قدس

11:12: در راهپیمایی روز قدس تهران، تصاویر نتانیاهو و ترامپ که تصمیمات اخیر آنها در رابطه با فلسطین اشغالی، جامعه جهانی را به واکنش واداشته است در تمامی مسیرها در اندازه‌های مختلف دیده می‌شود.

تصویر نتانیاهو و ترامپ زیر پای راهپیمایان روز قدس

11:10: مردم روزه دار تهران که پیش از آغاز رسمی راهپیمایی روز قدس در خیابان ها حضور یافته بودند در اقدامی نمادین رئیس جمهور آمریکا را در اعتراض به انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس به دار آویختند.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس آغاز شد

11:02: سرهنگ ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: نیرو‌های پلیس پیشگیری از ابتدای صبح در مسیر‌های ده گانه راهپیمایی حضور فعال دارند. نیرو‌ها در قالب گشت‌های سواره، پیاده و موتوری در مسیر‌های تعیین شده و محیط پیرامونی گشت زنی و استقرار دارند. مردم به هنگام مشاهده موارد مشکوک موضوع را به اولین نیروی پلیس یا ۱۱۰ اطلاع دهند.

10:56: روز شمار نابودی رژیم صهیونیستی

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس آغاز شد

10:42: در حاشیه مراسم راهپیمایی امروز روز جهانی قدس در تهران، توریست های خارجی نیز با پلاکاردهایی با محتوای انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی ، حضور دارند.

10:33: سردار مصدق فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت گفت: برای تامین نظم و امنیت راهپیمایی روز جهانی قدس ۲۲۰ گشت انتظامی خودرویی و ۳۰۰ گشت موتورسیکلت در طول مسیر‌های راهپیمایی مستقر شده اند.

10:32: مردم روزه‌دار کشورمان با حضور میلیونی خود در سی‌ونهمین سال پی‌درپی حمایت خود از آرمان فلسطین را اعلام کردند.

08:04: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان سخنرانی خواهد کرد.

08:01: شعار محوری امسال ؛ "روز جهانی قدس"، "پیروزی جبهه مقاومت، شکست جبهه آمریکایی - صهیونیستی" ، "عزم ملت فلسطین برای بازگشت" تعیین شده است.

لحظه به لحظه با مراسم راهپیمایی «روز قدس»

08:00: مسیر‌های دهگانه راهپیمایی روز قدس در تهران

۱۰ مسیر برای راهپیمایی روز قدس از سمت مساجد به سمت دانشگاه تهران به شرح زیر در نظر گرفته شده و از ساعت ۱۰:۳۰ صبح جمعه در تهران مراسم راهپیمایی آغاز می‌شود.

مسیر شماره ۱: مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین، خیابان انقلاب،‌دانشگاه تهران

مسیر شماره ۲: مسجد جامع ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید برادران حسنی(قلعه مرغی)،‌خیابان قزوین، خیابان کارگر،‌ میدان انقلاب، دانشگاه تهران

مسیر شماره۳: مسجد دارالسلام،‌ میدان منیریه، خیابان ولیعصر، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران

مسیر شماره۴: مسجد امام زمان(عج)، خیابان آزادی، تقاطع خیابان بهبودی، میدان انقلاب،‌دانشگاه تهران

مسیر شماره۵: مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، میدان توحید،‌خیابان آزادی،‌میدان انقلاب، دانشگاه تهران

مسیر شماره۶: مسجد حضرت مهدی(عج)،‌خیابان ستارخان،‌میدان توحید،‌ خیابان توحید،‌ خیابان آزادی، میدان انقلاب،‌ دانشگاه تهران

مسیر شماره۷: مسجد الجواد (ع)، میدان هفتم تیر، خیابان کریم‌خان، میدان ولیعصر(عج)،‌بلوار کشاورز، دانشگاه تهران

مسیر شماره۸: مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه اول صادقیه،‌خیابان ستارخان، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب،‌ دانشگاه تهران

مسیر شماره۹: مسجد حضرت امیر(ع)، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران

مسیر شماره ۱۰: مسجد جامع رسول اکرم(ص)، تهرانسر،‌بلوار شاهد، بلوار تهرانسر، میدان کمال الملک، بزرگراه شهید لشگری،‌خیابان آزادی،‌خیابان انقلاب، دانشگاه تهران.

  18 خرداد 1397
بخش : سیاسی
کد خبر: 62358
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز