سرلشکر رضایی: آمریکا دست به حماقت بزرگی زده است/ کاری خواهیم کرد که در تاریخ ثبت شود

محسن رضایی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
سرلشکر رضایی فرمانده اسبق کل سپاه در گفت‌وگوی ویژه خبری ۱۳ دی ماه حضور پیداکرد.

سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده اسبق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری امشب ۱۳ دی ماه به بررسی ابعاد شخصیتی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

 

رضایی با اشاره به اینکه ترامپ عرضه جنگ ندارد گفت: تاریخ ثابت کرده است که ایشان از اول عرضه ورود به جنگ را ندارد، دیشب سردار قاسم سلیمانی از سوریه وارد بغداد شدند و بعد از نشستن هواپیما، ایشان سوار بر ماشین شدند و از دژبانی عبور کردند و بعد از آن پهپاد‌های آمریکایی ایشان را به شهادت رساندند لذا امکان اینکه اسرائیل اطلاعات را از سوریه گرفته باشد وجود دارد لذا این توطئه‌ی آمریکایی - اسرائیلی است، اسرائیل فکر نکند که خودش را پنهان کرده، زیرا انگشت ایران به سمت اسرائیل نیز نشانه رفته است.

 

او با اشاره به اینکه آمریکا به شدت در چند ماه گذشته تحقیر شده است افزود: آمریکا به دنبال جبران شکست‌های پی‌درپی خود است به طوری که ترامپ برای انتخابات نیاز به قهرمان سازی داشت و احساس می‌کرد آبروریزی بزرگی برایش در کنگره و سنا حاصل شده لذا باید خود را از این مهلکه نجات دهد، از سوی دیگر ممکن است اسرائیل و عربستان ایشان را تحت فشار قرار داده باشند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه آمریکا دست به انتحار سیاسی و نظامی زده است گفت: آن‌ها ریسک بزرگی کردند به طوری که در شرایط عادی ترامپ با برنامه حساب شده دست به این کار نزده و تیری در تاریکی شلیک کرده است، از امروز ترامپ متوجه می‌شود که چه کار بزرگی را انجام داده، زیرا در ایران قیامی بزرگ اتفاق افتاده است.

 

  14 دی 1398
بخش : سیاسی
کد خبر: 66021
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز