رئیس ستاد انتخابات کشور تغییر نمی‌کند

وزیر کشور در پاسخ به پرسش که آیا ریاست ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات 96 تغییر می کند گفت: خیر ریاست ستاد انتخابات معلوم است.

عبدالرضا رحمانی فضلی  که در روز پنج‌شنبه هفته گذشته در خبرنگار حضور  یافته بود با اشاره به اینکه ما برای برگزاری انتخابات اسفند 94 مدل ستاد انتخابات کشور را تغییر دادیم اظهار کرد: ما این ستاد را با ترکیبی از معاونت امنیتی، بازرسی، تدارکات و پشتیبانی، استان و حراست ایجاد کردیم و معاون سیاسی ریاست این ستاد را بر عهده گرفت و بنده هم در بالادست باید تصمیم این ستاد را مورد تایید قرار می دادم.

وی با اشاره به این که تجربه موفق از این ترکیب به دست آمد افزود: ما همین روش را در ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات 96 اجرا می کنیم.

به گزارش ایسنا وزیر کشور دیروز (یکشنبه) طی حکمی محمد حسین مقیمی را به سمت قائم مقامی وزارت کشور منصوب کرد. پس از این حکم گمانه‌هایی در برخی رسانه‌ها درباره  جابجایی مقیمی از معاونت سیاسی وزارت کشور و ریاست ستاد انتخابات کشور و جایگزینی وی با علی اصغر احمدی مطرح شد.

  15 شهریور 1395
بخش : سیاسی / انتخابات
کد خبر: 54610
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز