اصلاح تعرفه‌های انتخابات هنوز از وزارت کشور به‌دست ما نرسیده است

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سخنگوی شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ایرادات تعرفه‌های انتخابات سال 96 از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام شده و وزارت کشور هم اصلاحات را اعمال کرده، ولی هنوز این اصلاحات بدست ما نرسیده است.

عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار، گفت: طبق روال معمول فرم‌هایی از تعرفه‌های انتخابات سال 96 از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان ارسال شد که ما در شورای نگهبان این تعرفه‌ها را بررسی کردیم.

 

وی افزود: پس از بررسی، برخی از اشکالات را به وزارت کشور ارسال کردیم و وزارت کشور هم این اصلاحات را اعمال کرده، ولی هنوز به ما ارسال نشده است.

 

به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور 17 آبان ماه به خبرنگار ایسنا گفته بود: ما برای برگزاری انتخابات سال 96 طبق جدول زمان بندی خود حرکت می کنیم که باید در این مقطع نمونه تعرفه های انتخابات را به شورای نگهبان ارسال می کردیم که این کار را انجام دادیم که فکر می کنم این تعرفه ها به تایید شورای نگهبان رسیده است.

 

وی خاطر نشان کرد: پس از این باید تعرفه ها را چاپ کنیم، دفتر انتخابات وزارت کشور نیز تمام اقدامات خود را طبق برنامه زمان بندی شده انجام می دهد.

  25 آبان 1395
بخش : سیاسی / انتخابات
کد خبر: 55469
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز