انتخابات ایران و جولان رسانه های غربی

یادداشت / اسماعیل البرزی

کمتر کسی است که نداند شبکه های بیگانه نظیر بی بی سی، صدای آمریکا،  یورو نیوز و بسیاری دیگر از غول های رسانه ای در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای سرزمینی ایران با پشتیبانی پول های بی حساب و کتاب محافل عربی، غربی و صهیونیستی بنا شده اند تا بی پرده و مستقیم و با القاء یاس و ناامیدی در میان مردم ، پایه های حکومت جمهوری اسلامی را هدف قرار دهند.

تحلیل رفتارهای خصمانه ی این سرویس های بیمار خبری در سال های پس از انقلاب به روشنی نشان می دهد که آنها با اصل اسلام و اساس نظام اسلامی در تقابل هستند و واژه هایی نظیر چپ، راست، اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال هم برایشان مفهومی ندارد و در هر برهه ای بر اساس منویات خود به لجن پراکنی در خصوص تحولات داخلی و بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران اقدام می کنند.

حوادث سال ۸۸ سکانسی متفاوت از صحنه گردانی غول های خبری دنیا بود که با بهره‌گیری از غفلت نیروهای نظام، تا اندازه زیادی بستر را برای تحقق رویاهای خود مهیا کرده بودند و به خوبی نشان دادند که به دنبال حمایت از یک جریان، حزب یا جناح سیاسی در ایران نیستند و کمترین هدف آنها براندازی نظام اسلامی است.

این رسانه ها که تا چند ماه قبل، با دستاویز قرار دادن موضوعاتی نظیر حقوق های نجومی، واژگونی قطار سمنان به مشهد، تراژدی پلاسکو، بحران ریزگردها، سیل سیستان و کردستان و این روزها هم در تحلیل های دو لبه   موسوم به " یکی به نعل و یکی به تخته " دولت روحانی را به عنوان نماینده جمهوری اسلامی آماج شدیدترین هجمه های رسانه ای  قرار داده و با این تکنیک در پی القای ناکارآمدی نظام بوده اند، این روزها آسمان و زمین را به هم دوخته اند که به بهانه حمایت از ترکیب روحانی_جهانگیری ، دو قطبی رقابت را به جنگ چپ و راست در درون نظام تغییر دهند تا از میدان تنش های انتخاباتی محصول مورد رضایت خود یعنی ایجاد شکاف و نزاع داخلی را برداشت کنند.

آنها بر این عقیده اند که انتخابات بستر مناسبی است تا با حمایت نمادین از برخی کاندیداها ، تراوشات مسموم اتاق های فکر غربی _ عربی_ صهیونیستی را به بدنه جامعه ایرانی تزریق کنند تا از این رهگذر، انسجام و همیّت ملی را در ایران متزلزل کنند و یا آنکه حداقل افراد جدید را به لیست مخالفان نظام اضافه نمایند.

رهبر معظم انقلاب با صراحت به کاندیداهای ریاست جمهوری توصیه کرده اند که نگاهشان به خارج نباشد و این امر بدون نقش آفرینی مردم امکان پذیر نخواهد بود .

شایسته است مردم نیز با دور شدن از القائات مسموم بنگاههای لجن پراکنی غربی و دور شدن از میدان تحت  کنترل آنان، تحلیل و قضاوت خود را بر پایه برداشت های میدانی از عملکرد و برنامه های نامزدهای انتخاباتی استوار کنند و از سپردن چشم و گوش خود به داستان روباه و زاغ غرب پرهیز کنند چرا که آنها نه دلسوز روحانی و جهانگیری اند و نه شیفته رئیسی و قالیباف.

آنها همه را دشمن می پندارند.
به هوش باشیم ...

  18 اردیبهشت 1396
بخش : انتخابات / یادداشت
کد خبر: 57425
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز