وزیر دادگستری:
پورمحمدی: توهین و اهانت به دولت پیگرد قضایی دارد

اگر اهانت علنی به دولت و مقامات عالی دولت شود قوه قضاییه موضوع را پیگیری می کند که هم اینک پرونده های متعددی در دست رسیدگی است.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی شامگاه پنجشنبه در حاشیه سخنرانی در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر همدان در گفت و گو با ایرنا افزود: وزارت دادگستری موظف است هر گونه شکایتی که در زمینه اهانت به دولت باشد را رسیدگی کند.

وی اضافه کرد: اگر اهانت علنی به دولت و مقامات عالی دولت شود قوه قضاییه موضوع را پیگیری می کند که هم اینک پرونده های متعددی در دست رسیدگی است.

به گزارش ایرنا وی درباره تاکید رهبری فرزانه انقلاب به امحای کالای قاچاق نیز اظهار کرد: امحای کالای قاچاق شروع شده و طبق قانون در صورت صدور حکم قضایی اجرایی می شود.

وزیر دادگستری روز پنجشنبه به همراه دو تن از معاونان برای حضور در شورای اداری به همدان سفر کردند و قرار است یک طرح عمرانی شهرک صنعتی ویان روز جمعه با حضور وزیر دادگستری در کبودرآهنگ بهره برداری شود و پس از آن حجت الاسلام پورمحمدی در نماز جمعه بعنوان سخنران پیش از خطبه سخنرانی کند.

 

  5 شهریور 1395
بخش : سیاسی / دولت
کد خبر: 54491
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز