نامه بابک زنجانی به دادستانی/ نامه نگاری متهم نفتی بامقامات

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی , بابک زنجانی

وکیل بابک زنجانی در خصوص نامه منتشر شده زنجانی به دادستان تهران توضیحاتی ارائه داد.

 رسول کوهپایه زاده در گفتگو با  خبرنگار در پاسخ به این سوال که چند وقت پیش بی بی سی فارسی نامه ای که به نقل از بابک زنجانی به دادستان تهران ارسال شده بود را منتشر و در آن اعلام کرده بود که زنجانی با نام بردن پرونده برخی از افراد سرشناس، خواهان ارائه دادرسی به طرز دیگری بوده است، این نامه مورد تایید شما است یا خیر؟، گفت: حضور رسانه های بیگانه و دخالت آن ها در پرونده موکل و دیگر پرونده ها نه تنها موجه نیست بلکه بیانگر این است که آنها به دنبال امیال سیاسی خود هستند و من هیچ ارتباطی با این رسانه ها نگرفتم.

 

وی افزود: کسی که این نامه را منتشر کرده، به هیچ وجه کار درستی انجام نداده است.

 

کوهپایه زاده تصریح کرد: زنجانی خواهان انتشار این نامه نبوده است و  انتشار این مطالب به نفع موکلم نبود و کسی که آن فایل را منتشر کرد مورد تایید ما نیست.

 

وکیل مدافع متهم نفتی با بیان اینکه این نامه را نه تایید و نه تکذیب می کنم، گفت: قرار بر انتشار آن صحبت ها و نامه ها نبود.

 

کوهپایه زاده با اشاره به اینکه بابک زنجانی همواره با مقامات قضایی و مسئولان در حال نامه نگاری است، افزود: هر کسی با هر انگیزه ای این نامه را منتشر کرده به دنبال اهداف دیگری بوده است.

  22 آبان 1395
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 55406
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز