سخنگوی هیات منصفه مطبوعات: به پرونده‌های «ورزش سه»، «طرفداری» و «آرمان امروز» رسیدگی شد

قانون,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,رسانه
سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه ورزشی «طرفداری» و «آرمان امروز» و پایگاه خبری «ورزش سه» صبح امروز (یکشنبه) -۲۷ آبان ماه- در شعبه ششم دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.

احمد مومنی راد در گفت و گو با خبرنگار، در این باره افزود: پرونده اول مربوط به مدیرمسئول روزنامه ورزشی "طرفداری" بود که با شکایت شاکی خصوصی تشکیل شده بود و در اثنای رسیدگی، نامه رضایت شاکی آمد و پرونده مختومه شد.

 

وی افزود: پرونده دوم مربوط به رسیدگی به پرونده مدیرمسئول پایگاه خبری" ورزش سه " به اتهام پخش و انتشار آثار صدا و سیما بدون مجوز و با شکایت صدا و سیما بود که  هیات منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مجرم ندانست.

 

مومنی راد تصریح کرد: پرونده دیگر هم مربوط به پرونده  مدیر مسئول روزنامه "آرمان امروز"  به اتهام  درج مطالب خلاف مصوبات شورای عالی امنیت ملی بود که با شکایت شورای امنیت ملی و مدعی العموم تشکیل شده بود و پس از پایان جلسه دادگاه، هیات منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مجرم تشخیص داد  و مستحق تخفیف دانست. 

  27 آبان 1397
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 60005
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز