سردار اشتری: نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود

سردار اشتری,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
 فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا اجازه نمی دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود، گفت: دشمنان ۴۰ سال است در حال موج سواری بر روی اینگونه حوادث هستند باید موضوع کارشناسی شود و اگر کوتاهی از سوی دستگاهی صورت گرفته حتما پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ایران، سردار "حسین اشتری" در جمع کارکنان فرماندهی استان خراسان رضوی، اظهار داشت: به ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب، دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود می فرستیم و یاد امام راحل را گرامی می داریم و برای فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)آرزوی طول عمر داریم.

 

وی گفت:  نیروی انتظامی همواره آمادگی لازم برای برخورد با هرگونه اخلال را داشته و دارد، هر چند دشمنان ما همواره به دنبال تزریق ناامنی به کشور هستند و اینکه بتوانند در این کار موفق شوند یا نه بستگی به ما دارد که تا چه حدی از آمادگی برخوردار باشیم.

 

عالی ترین مقام انتظامی کشور  به شرفیابی فرماندهان و معاونان ارشد ناجا خدمت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) طی چند روز گذشته اشاره کرد و افزود: معظم له بر لزوم آمادگی هر چه بیشتر نیروی انتظامی برای انجام مأموریت ها تأکید داشتند.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمن به هر بهانه ای به دنبال برهم زدن امنیت و آرامش کشور است، افزود: نیروی انتظامی اجازه نمی دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود؛ دشمنان ۴۰ سال است در حال موج سواری بر روی اینگونه حوادث هستند باید موضوع کارشناسی شود و اگر کوتاهی از سوی دستگاهی صورت گرفته حتما پاسخگو باشند.

 

وی، امنیت موجود در کشور را بالاترین افتخار دانست و افزود: ۴۰ سال است دشمن برنامه های خود را در راستای تغییر در ریل انقلاب گذاشته ولی خوشبختانه با هوشیاری مردم و برکت خون شهدا و هدایت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هرگز نتوانسته به اهداف خود دست یابد.

 

سردار اشتری، استان خراسان رضوی را متفاوت تر از همه شهرها عنوان کرد و گفت: در این استان به دلیل حجم عظیم تردد زائران، امنیت نباید خدشه دار گردد، از سویی با توجه به اینکه یک استان مرزی است باید مرزهای آن نیز امن و تقویت شوند.

 

فرمانده ناجا در پایان به فتنه های دشمن در سال های مختلف اشاره و خاطر نشان کرد: در سال ۷۸ یک فتنه وجود داشت و در سال ۸۸ فتنه ها عمیق تر و در سال ۹۶ اوج فتنه ها صورت گرفت، ولی خوشبختانه نیروی انتظامی نیز جلوتر از فتنه ها عمل کرد و موفق شد بسیاری از توطئه ها را پیشدستانه نقش بر آب کند.

  12 دی 1397
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 61024
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز