رییس سازمان پزشکی قانونی:
اعلام آمار کشته‌شدگان آبان‌ماه برعهده دولت است/ همه اطلاعات در اختیار شورای عالی امنیت ملی است

عباس مسجدی آرانی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
رئیس سازمان پزشکی قانونی اظهار‌کرد:اعلام آمار کشته شدگان آبان ماه طبق مصوبه شورای امنیت ملی برعهده دولت است.

" عباس مسجدی آرانی" رئیس پزشکی قانونی کشور در گفتگو با خبرنگار در واکنش به سخنان رئیس جمهور در نشست خبری خویش با اصحاب رسانه مبتنی بر اینکه آمار کشته شدگان اعتراضات آبان در اختیار پزشکی قانونی کشور است و در صورتیکه برای آن ها روشن است که باید روشن شده باشد، باید اعلام کنند، بیان کرد:دولت باید این آمار را اعلام کند. ما نکته ای در این رابطه نداریم.

 

او افزود :طبق مصوبه شورای امنیت ملی وظیفه دولت است که این آمار را اعلام کند.

 

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد :ما به مراجع ذیصلاح اعلام کردیم و هیچ وظیفه ای مبنی بر اعلام عمومی آن نداریم و همان طور که گفتم، در مصوبه شورای امنیت ملی که زیرمجموعه دولت است و وزیر کشور رئیس آن است، معلوم شده است که چه کسی باید این آمار را اعلام کند.

 

مسجدی در پاسخ به این سؤال که آیا افراد ناشناس هم در ارتباط با کشته شدگان آبان ماه وجود داشته است؟ اعلام کرد :تمامی اطلاعات در اختیار شورای عالی امنیت ملی است. تمام داده ها در این رابطه را میتوانید از آقای وزیر کشور سؤال کنید.

 

  28 بهمن 1398
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 66384
مرجع: ایلنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز