«قاضی بخشوده» بازپرس ویژه قتل تهران مورد سوءقصد قرار گرفت/ جزییات تازه از سوء قصد

سوء قصد به بازپرس ویژه قتل,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
قاضی بخشوده بازپرس ویژه قتل تهران، دیشب مورد سوءقصد از طرف افراد ناشناس قرار گرفت.

نزدیک ساعت ۲۱ دیشب ، عباس بخشوده بازپرس ویژه قتل تهران و بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی ناحیه ۲۷ تهران، توسط دو موتورسوار مورد سوءقصد قرار گرفت.

 

موتورسواران با جسم سخت و سنگین دو ضربه به سر بازپرس امور جنایی تهران وارد و از محل فرار کردند. قاضی بخشوده دیشب کشیک دادسرای مرکز بود که بعد از خارج شدن از منزل در اطراف خیابان فدائیان اسلام مورد سوءقصد قرار گرفت.

 

به گفته قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، حال عمومی قاضی بخشوده بعد از جراحی انجام شده، مساعد است و در بخش i.c.u یکی از بیمارستان های تهران بستری است و تحت درمان قرار دارد.

 

جزییات تازه از سوء قصد به بازپرس ویژه قتل در تهران/ «قاضی بخشوده» از ناحیه جمجمه به شدت آسیب دیده است
بررسی‌های کارآگاهان پلیس‌آگاهی نشان داد قاضی بخشوده شب حادثه کشیک دادسرای مرکز بوده که دقایقی قبل از حادثه از خانه‌اش که در همان نزدیکی محل حادثه است، برای رفتن به دادسرای مرکز خارج می‌شود. وی قصد دارد سوار خودرواش شود که در تاریکی شب موتور سیکلتی که به نظر می‌رسد دو سرنشین داشته به او نزدیک می‌شود و از پشت سر سرنشین آن به وی حمله می‌کند.


به گزارش روزنامه جوان؛  ساعت‌۲۰:۳۰ شامگاه دوشنبه بیستم مرداد به مأموران پلیس خبر رسید، دو مرد موتور سوار مرد میانسالی را در حوالی خیابان فدائیان اسلام به شدت زخمی کرده و از محل گریخته‌اند.

 

با اعلام این خبر به سرعت تیمی از مأموران کلانتری‌۱۳۱ شهر ری راهی محل حادثه شدند و داخل کوچه‌ای کنار خودرویی با پیکر زخمی مرد میانسالی روبه‌رو شدند که با اصابت ضربات جسم سختی به سرش به شدت زخمی شده بود. بدین ترتیب مأموران پلیس همزمان با انتقال مرد زخمی برای درمان به بیمارستان تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

 

در نخستین گام مأموران پلیس هویت مرد زخمی را شناسایی کردند که دریافتند مرد زخمی از قضات با سابقه به نام عباس بخشوده است و در حال حاضر بازپرس شعبه هفتم و بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران می‌باشد.

 

بدین ترتیب با شناسایی هویت مرد زخمی بازپرس کشیک دادسرای شهر ری همراه تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی در محل به تحقیق پرداختند.

 

بررسی‌های کارآگاهان پلیس‌آگاهی نشان داد قاضی بخشوده شب حادثه کشیک دادسرای مرکز بوده که دقایقی قبل از حادثه از خانه‌اش که در همان نزدیکی محل حادثه است، برای رفتن به دادسرای مرکز خارج می‌شود. وی قصد دارد سوار خودرواش شود که در تاریکی شب موتور سیکلتی که به نظر می‌رسد دو سرنشین داشته به او نزدیک می‌شود و از پشت سر سرنشین آن به وی حمله می‌کند.

 

از سوی دیگر بررسی‌های فنی و تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت عاملان حادثه با جسم سخت و سنگین نامشخصی به سر وی دو ضربه می‌زنند که در جریان آن قاضی بخشوده به شدت زخمی و روی زمین می‌افتد و پس از آن هم ضاربان به سرعت از محل فرار می‌کنند.

 

همچنین مشخص شد عاملان سوء‌قصد به جان بازپرس ویژه قتل در تاریکی شب به وی حمله می‌کنند و برای اینکه شناسایی نشوند پلاک موتور سیکلت را مخدوش کرده و چهره خود را پوشانده بودند.

 

یکی از شاهدان حادثه به مأموران پلیس گفت: ساعت نزدیک ۲۰:۳۰ بود که من در حال عبور از محل بودم که متوجه موتورسیکلتی شدم که به نظر می‌رسید دو سرنشین دارد. من متوجه چهره آن‌ها نشدم، اما دیدم که موتورسیکلت به مردی که در کنار خودرویی بود نزدیک شد و ناگهان چند ضربه به سر او زدند و به سرعت از محل گریختند.پس از آن بلافاصله خودم را به مردی که به او سوء قصد شده بود، رساندم که دیدم از ناحیه سر زخمی شده و روی زمین افتاده است. سپس با اداره پلیس و اورژانس تماس گرفتم و حادثه را اطلاع دادم.

 

تحقیقات برای شناسایی عاملان حادثه سوء قصد به جان بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران در حالی به دستور قاضی دادسرای شهر ری از سوی کارآگاهان پلیس‌آگاهی ادامه دارد که به گفته پزشکان معالج قاضی بخشوده از ناحیه جمجمه به شدت آسیب دیده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تحت درمان است.

 

همچنین گفته می‌شود وی از جمله بازپرس‌هایی است که در چند حادثه قتل‌های اخیر پایتخت به عنوان بازپرس ویژه قتل حضور داشته است.

  22 مرداد 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 68118
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز