رسیدگی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به مشکلات و خواسته های مردم گلستان

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح  کشور در جریان سفر هیئت قضایی به استان گلستان در یک برنامه ملاقات مردمی به مشکلات و خواسته های مراجعان رسیدگی کرد.

به گزارش صیدنیوز، در این برنامه ملاقات مردمی که در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان در خصوص مشکل دریافت بخشی از دیه یک سرباز وظیفه که در اثر حادثه در دوران خدمت دچار مشکلات جسمانی شده بود دستور تسریع و رفع موانع پرداخت دیه را صادر کرد.

این مقام قضایی همچنین در پاسخ به یک شاکی و اعتراض نسبت به اطاله دادرسی، صریحاً دستور داد تا علت آن بررسی شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان در پاسخ تشکر یک فرد از مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح به خاطر رسیدگی و صدور رای عادلانه در پرونده شکایتش، خدمت به مردم و احقاق حق را از وظایف دستگاه قضا دانست.

درخواست تسریع در پرداخت دیه، آزادی زندانی و دادن فرصت برای جلوگیری از اخراج از دیگر خواسته های مراجعان در این ملاقات مردمی بود که رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به آنها رسیدگی کرد.

 رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان گلستان و معاون مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در این جلسه ملاقات مردمی حضور داشتند.

  25 آذر 1400
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 72007
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز