از سوی وزیر راه و شهرسازی:
حکم مدیرعامل جدید راه‌آهن امضا شد

وزیر راه و شهرسازی حکم مدیرعاملی را برای سعید محمدزاده امضا کرد تا به این ترتیب وی به عنوان معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب شود.

در حکم  آخوندی خطاب به محمدزاده آمده است؛ «با توجه به پیشنهاد اینجانب و مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ  1395/9/14 و تصویب هیئت وزیران در تاریخ 1395/9/14 نظر به تعهد، تخصص و تجربیات جناب عالی در حوزه حمل و نقل ریلی به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. توفیق روز افزون جناب عالی را از خداوند متعال خواهانم.»

برای دومین بار طی دو ماه اخیر است که وزیر راه و شهرسازی حکم معاونت در وزارت  راه و شهرسازی را برای محمدزاده امضا می‌کند. اواسط مهرماه امسال به دنبال استعفای علی نورزاد مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه، وزیر راه و شهرسازی پس چند هفته رایزنی حکم مدیرعاملی محمدزاده را برای این شرکت امضا کرد.

در حکم عباس آخوندی خطاب به محمدزاده آمده بود؛ « نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی و با توجه به ماده 19 اساسنامه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت منصوب می‌شوید.»

  16 آذر 1395
بخش : داخلی / جامعه
کد خبر: 55768
مرجع: پانا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز