مقیمی: وزارت کشور در انتخابات پیش رو بی طرف خواهد بود

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , مقیمی

قائم مقام وزیر کشور گفت: همانند انتخابات گذشته در وزارت کشور حق الناس بودن رای مردم،بی طرفی و اجرای قانون انتخابات در صدر فعالیت‌های قرار دارد و این سه محور اولویت‌های وزارت کشور خواهد بود.

محمدحسین مقیمی صبح امروز در همایش معاونان سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور اظهار کرد: انتخابات گذشته با شکوه برگزار شد و ما حداقل درگیری ها را در کشور داشته و شور و نشاط خوبی هم در مناطق مختلف کشور برقرار بود،  ما همچنین شرایط امن و آرامی هم داشتیم.

 

وی در ادامه افزود: اکنون با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات مسائل امنیتی اهمیت ویژه ای می یابد بنابراین باید به این مسائل توجه بیشتری شود.

 

مقیمی پیگیری مسائل اجتماعی و امنیتی کشور، اقتصاد مقاومتی، انتخابات و تکریم ارباب رجوع را جزء اولویتی های وزارت کشور در سال 95 دانست و گفت: اکنون باید این اولویت‌ها ارزیابی شده تا مشخص شود تا چه اندازه این مسائل پیگیری شده است.

 

وی همچنین گفت: دستاوردهای دولت در اقتصاد ناشی از حمایت و تلاش مردم بوده است، بنابراین ما باید وظایف خود نسبت به مردم را ایفا کنیم.

 

قائم مقام وزیر کشور در پایان خطاب به معاونان استانداران گفت: شما معاونان به همراه استانداران و سایر مقامات استانی باید با سفر به شهرستان ها ارتباط خود را با اقشار مختلف مردم افزایش دهید و ما هم گزارش عملکرد شما در این زمینه را می خواهیم.

  21 آذر 1395
بخش : داخلی / انتخابات
کد خبر: 55853
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز