جواد امام: بنیاد مستضعفان به دنبال تخلیه دفتر سید محمد خاتمی است

جواد امام,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
جواد امام از اعضای دفتر سید محمد خاتمی در گفت و گو کوتاهی خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی را تایید کرد و گفت: بنیاد مستضعفان به دنبال تخلیه دفتر رئیس جمهور سابق بوده و در این خصوص اقدام قضایی کرده است . جواد امام خاطر نشان کرد: با توجه به اقدام قضایی بنیاد مستضعفان دفتر را تخلیه خواهیم کرد. امام با اشاره به اینکه این مسئله ارتباطی مستقیمی هم با دولت ندارد، گفت: این موضوع ارتباطی با دولت ندارد و بنیاد مستضعفان در این خصوص اقدامات قضایی لازم را انجام داده است ما هم به دنبال دفتر جدید هستیم.

جواد امام از اعضای دفتر سید محمد خاتمی در گفت و گو کوتاهی با دیده بان ایران خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی را تایید کرد و گفت: بنیاد مستضعفان به دنبال تخلیه دفتر رئیس جمهور سابق بوده و در این خصوص اقدام قضایی کرده است . 

 

جواد امام خاطر نشان کرد: با توجه به اقدام قضایی بنیاد مستضعفان دفتر را تخلیه خواهیم کرد. 

 

امام با اشاره به اینکه این مسئله ارتباطی مستقیمی هم با دولت ندارد، گفت: این موضوع ارتباطی با دولت ندارد و بنیاد مستضعفان در این خصوص اقدامات قضایی لازم را انجام داده و ما هم به دنبال دفتر جدید هستیم. 

 

علی خاتمی: تخلیه دفتر سید محمد خاتمی با رضایت کامل است

علی خاتمی، با تایید خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی (بنیاد باران) گفت:‌ بله درست است، این نقل و انتقال طبیعی است و در حال انجام شدن است.

 

رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات خاطرنشان کرد:‌ آنجا صاحب و حساب و کتاب دارد؛ ما مهمان دفتر امام و حاج حسن آقا بودیم. طبق توافقی که با بنیاد مستضعفان صورت گرفته است باید آنجا را آماده کنند و لذا ما سربار آنان نیستیم.

جواد امام,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران

  6 آبان 1397
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 59587
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز