کرونا هست اما با فقر چه کنیم؟!

صف خرید مرغ,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران

ویروس کرونا مجدداً به اوج خود رسیده و مسوولان در این زمینه در حال اخطار دادن هستند اما گرانی و وضعیت زندگی، مردم را بیخیال این بیماری پرخطر کرده است.

 انها برای آنکه چرخ زندگی شان بچرخد، مجبورند که در خیابان ها و محل کارشان حضور یابند. چه بسا درصورتی که متوجه شوند در جایی گوشت و مرغی که دلار بر آن ها هم تأثير گذاشته و بر قیمتش اضافه، به قیمت ارزان تر در حال پخش است، دیگر ابتلا به کرونا (corona) برای شان بی معنی می شود و با تجمع کردن و تشکیل صف های طولانی آنهم بدون مراعات کردن پروتکل های بهداشتی، درصدد آن بر می آیند که لااقل گوشت و مرغ شان را به قیمتی ارزان تر تهیه کنند.

 

کاری که دقیقا مردم ایرانشهر در سیستان و بلوچستان انجام داده اند. داستان از این قرار است که در شهرستان ایرانشهر؛ مسوولان مردم را برای اینکه گوشت ومرغ را با نرخ کم تر بخرند بدون رعایت فاصله ها به صف کرده اند؛ آنهم در این وضعیت بحرانی کرونا (corona) ! جالب اینجاست که مسوول پخش گوشت می گوید تنها به آنهایی که ثبت نام کرده اند گوشت می دهیم...

 

> عکس العمل کاربران

حالا این موضوع مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و واکنش های آنها را در پی داشته است.

 

یکی از کاربران در این باره نوشته است:« فقر امانمون نمیده که به کرونا (corona) فکر کنیم. چاره ای نیست.»

 

یکی دیگر از کاربران اینطور می نویسد:« مردم برای اینکه گوشت مرغ رو با قیمت کمتر بخرن اینجوری صف بستن؛ اونم توی شرایط بحرانی کرونا! وقتی که زندگی به سختی می گذره چه انتظاری داریم که مردم به کرونا فکر کنند.»

 

دیگری نوشت:« ایرانشهر تجمع بود، پرسیدم چیه؛ بیان کردن صف مرغ؛ فروشنده هم تو اون وسط داد میزد :صرفا افردی که روز گذشته اسم نویسی کردند بهشون مرغ میدیم! این دیگه کجای عقب بود برگشتیم؟! واقعا برخی از مسئولان وقتی مردم رو تو این شرایط می بینند راحت سر بر بالشت می ذارن؟»

 

کاربران دیگر نوشته اند:« وای اگر یکی از اینا که تو صف بودند ناقل بیماری کرونا (corona) باشه میدونید چه فاجعه ای میشه»،« امان از نداری و فقر و کرونایی که بیخ گلومونه»،« قشنگ مشخصه که این مردم چیزی برای از دست دادن ندارند»

  9 تیر 1399
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 67620
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز