«محمد سعیدی» عضو ثابت تیم مذاکرات هسته‌ای حسن روحانی بازداشت شد

محمد سعیدی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
«محمد سعیدی» عضو ثابت تیم مذاکرات هسته‌ای حسن روحانی دستگیر شد.

محمد سعیدی عضو ثابت تیم مذاکرات هسته ای حسن روحانی در دوران اصلاحات بود که بعد از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، به ریاست شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی رسید.

 

"محمدسعیدی" عضو تیم مذاکره کننده حسن روحانی در مذاکرات سعدآباد و رئیس شرکت کشتیرانی در سالهای ۹۴ تا ۹۸، قبل از یک ماه است که با تشدید وثیقه، مجددا بازداشت شده است.

 

محمد سعیدی عضو ثابت تیم مذاکرات هسته ای حسن روحانی در دوران اصلاحات بود که بعد از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، به ریاست شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی رسید. گفتنی است قبل از انتصاب سعیدی به این جایگاه، نمایندگان مجلس نهم با مدیرعاملی او بر شستا مخالفت کرده بودند.

 

محمد سعیدی که از سال ۹۴ به ریاست شرکت کشتیرانی منصوب شده بود، در مرداد ۹۸ استعفا داد و آبان‌ماه همان سال به اتهام اخذ رشوه و سایر تخلفات مالی دوران مدیریتش، توسط سازمان بازرسي کل کشور تحت تعقیب قرار گرفت و در نهایت دستگیر شد. او مدتی با قرار وثیقه آزاد بود ولی هم اینک به خاطر توجه اتهامات به او و تشدید وثیقه به میزان چند ده میلیارد تومان، در بازداشت به سر میبرد.

 

محمد سعیدی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران

 

  15 تیر 1399
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 67685
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز