واعظی تنها بخشی از حقایق دولت را گفته است

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/12/16/2/3007597.jpg

سلیمی گفت: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند والبته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه دلار کار ما بود، گفت: البته آقای واعظی بخشی از حقیقت را بیان کردند و خوب است ایشان همه حقایق را برای ملت ایران بازگو کنند.

وی افزود: افزایش قیمت مسکن تا ۸۰ درصد، افزایش قیمت جو، افزایش قیمت روغن ،افزایش قیمت خودرو، افزایش قیمت سکه،لوازم خانگی، میوه، گوشت و حبوبات هم کار اینها بود که باید ارئیس دفتر رئیس جمهور به آنها اشاره می کردند.

سلیمی اظهار کرد: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند و البته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

وی بیان کرد: به آقای واعظی توصیه می کنیم که توجیه نکنند چراکه ملت ایران واقعیت ها را می دانند و از اینکه به یک هزارم گرانی هایی که اینها منشأ آن بودند اعتراف کردند تشکر را می کنیم اما امیدواریم که ۹۹۹ درصد از حقایقی از گرانی ها که باقی مانده ایشان بیان کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به تحقیق و تفحص از بورس بیان کرد: این مسئله وارد دستور کار مجلس شورای اسلامی شده و قطعا با جدیت پیگیر آن هستیم

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه باید گفت تغییرات و نوساناتی که با سرمایه های مردم در بورس اتفاق افتاد دست خود این آقایان بود و تحقیق و تفحص از بورس در مجلس مطرح شده و به طور جدی پیگیر آن هستیم.

  9 اسفند 1399
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 69995
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز