یکشنبه مسئولان مرتبط با برجام به مجلس می‌روند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور مسئولان مرتبط با برجام در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این کمیسیون برای ارائه توضیحاتی درباره گزارش سه ماهه اجرای برجام خبر داد.

منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور مسئولان دستگاه‌های مرتبط با برجام در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این کمیسیون خبر داد و گفت: از مسئولان وزارت‌خانه‌های خارجه، علوم، اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، سازمان انرژی اتمی دعوت کرده‌‌ایم تا برای بررسی گزارش سه ماهه اجرای برجام در جلسه این کمیسیون حضور یابند.

وی افزود: قرار است پس از استماع دیدگاه‌های مسئولان مرتبط با اجرای برجام، سه ماه آینده نیز گزارش تکمیلی تهیه شده و پس از 6 ماه به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: به طور قطع در این جلسه درباره بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام و نیز توقیف 2 میلیارد دلار از دارایی‌های ایران از مسئولان وزارت خارجه و بانک مرکزی توضیحاتی می‌خواهیم.

  15 اردیبهشت 1395
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 53361
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز