مزاح لاریجانی باکاندیداتوری وزیر احمدی‌نژاد:الحمدالله کثیرند/سالک:آقای رییس خداوکیلی امشب تعطیل کنید

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

در جریان بررسی برنامه ششم توسعه رئیس مجلس با اعلام کاندیداتوری نماینده مردم کرمان برای انتخابات ریاست جمهوری شوخی کرد.

در جلسه نوبت عصر امروز دوشنبه -13دی- پیشنهاد احمدی لاشکی مبنی بر حذف بند ز ماده 79 گزارش کمیسیون تلفیق درباره برنامه ششم توسعه در دستورکار بود. علی لاریجانی این پیشنهاد را به رای گذاشت که صدای «دو دو» گفتن یکی از نمایندگان از تریبون های مجلس به گوش می رسید. دو دو گفتن نشانه تقاضا برای رای مخالف با موضوع رای گیری است.

 

صدای دو دو مربوط به محمد مهدی زاهدی بود که به جایگاه هیات رئیسه رفته و خطاب به نمایندگان درخواست مخالفت می کرد. لاریجانی سر شوخی را با او باز کرد و گفت: برو پایین رایت را بده، اینجا دو دو می کنی... کاندید رییس جمهوری هم هست، برو رایت را بده!

 

یکی از نمایندگان به شوخی گفت: تبلیغ پیش از موعد می کنی آقای دکتر. و لاریجانی پاسخ داد: چه کار کنیم؟ الحمدالله کثیرند.این پیشنهاد در نهایت رای نیاورد.

 

در جریان بررسی بند دیگری احمد سالک، نماینده اصفهان در لفافه به شوخی های لاریجانی اشاره کرد و گفت: مثل اینکه خلی شاداب هستید و می توانید بندهای دیگر را پیش بروید اما خداوکیلی امشب را تعطیل کنید.

  13 دی 1395
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 56191
مرجع: خبرآنلاین
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز