دومین «سوال از روحانی» با محوریت بازار ارز

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری با موضوع وضعیت نابه‌سامان بازار ارز به این کمیسیون خبر داد و گفت که بعد از ظهر امروز نیز جلسه‌ای با حضور رییس کل بانک مرکزی جهت بررسی گزارش‌ها و اقدامات صورت گرفته درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود.

احمد انارکی محمدی  با اشاره به ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: پس از آن‌که سوال تعدادی از نمایندگان درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری از سوی هیات رییسه اعلام وصول و برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد، روز گذشته نیز دومین سوال تعداد دیگری از نمایندگان با محوریت مسائل اقتصادی توسط هیات رییسه اعلام وصول و کمیسیون اقتصادی ارجاع شده است.

ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهور به کمسیون اقتصادی

وی با بیان این‌که دومین سوال نمایندگان از رییس‌جمهور به موضوع بازار ارز مربوط است، خاطرنشان کرد: این سوال با حدود یکصد امضاء تقدیم هیات رییسه شده بود و هم‌اکنون برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شده تا در نوبت رسیدگی قرار گیرد.

نماینده اصلاح‌طلب مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در پی برگزاری جلسه هفته قبل کمیسیون اقتصادی جهت رسیدگی به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس از رییس‌جمهور در مورد وضعیت و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری، بعد از ظهر امروز نیز جلسه دیگری در این راستا برگزار می‌شود.

گزارش سیف درباره آخرین اقدامات در مورد موسسات مالی و اعتباری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: این جلسه از ساعت ۱۴ امروز در کمیسیون اقتصادی برگزار می‌شود و گزارش بانک مرکزی در خصوص آخرین اقدامات مرتبط با سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری بررسی و ارزیابی خواهد شد.

انارکی محمدی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه آقای سیف رییس کل بانک مرکزی به نمایندگی از دولت به ارائه گزارش به کمیسیون اقتصادی خواهد پرداخت.

  7 اسفند 1396
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 60723
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز