حاجی‌دلیگانی: حقوق مدیران شفاف نیست/ لاریجانی: حقوق شاغلان دو قوه در سامانه بارگذاری شده است

حاجی‌دلیگانی و لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در دو و نیم سالی که از زمان لازم الاجرا شدن قانون اعلام ثبت حقوق و دستمزد مدیران و شاغلان دستگاه اجرایی می‌گذرد این موضوع به هیچ‌وجه شفاف نیست.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی عصر امروز (دوشنبه ۱۱ شهریور) گفت: دو و نیم سال از زمان لازم‌الاجرا شدن قانون ثبت و اعلام حقوق مدیران و شاغلان دستگاه‌های اجرایی می‌گذرد، اما موضوع برای مردم به هیچ‌وجه شفاف نیست.

 

وی افزود: حق مردم تضییع شده و مردم نمی‌دانند افرادی که انتخاب کرده‌اند چه میزان حقوق می‌گیرند.

 

وی تصریح کرد: با دستور آقای لاریجانی رئیس مجلس به آقای رحیمی از اعضای هیأت رئیسه در این باره موضوع مورد بررسی قرار گرفت و آقای رحیمی اعلام کردند که دسترسی مردمی به سایت اعلام حقوق و دستمزد مدیران وجود ندارد.

 

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حاجی دلیگانی گفت: قوه مجریه و مقننه اطلاعات حقوق، دستمزد و مزایای مدیران و شاغلان خود را در سامانه و سایتی که  در این باره وجود دارد اعلام کرده است و باید پیگیری کنیم تا مابقی دستگاه‌ها هم اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند، ضمن اینکه سایتی را هم دولت در این باره برای ثبت اطلاعات لازم درنظر گرفته است.

  11 شهریور 1398
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 64964
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز