مجلس به «مدرس خیابانی» رای اعتماد نداد/ موافقان و مخالفان مدرس خیابانی چه گفتند؟

رای عدم اعتماد مجلس به مدرس خیابانی برای وزرات صنعت,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
مجلس شورای اسلامی به حسین مدرس خیابانی بعنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت رای اعتماد نداد.

بررسی برنامه و صلاحیت حسین مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در دستور کار جلسه علنی امروز( چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار داشت و نمایندگان بعد از استماع صحبت های مخالف و موافق و دفاعیات مدرس خیابانی با ۱۰۴ رای موافق، ۱۴۰ رای مخالف و صفر رای ممتنع با انتخاب حسین مدرس خیابانی بعنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.

 

جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت؛ موافقان و مخالفان مدرس خیابانی چه گفتند؟

 

نماینده‌های مخالف:

- حاجی دلیگانی: مدیری که جرأت نمی‌کند پایش را در بازار بگذارد اکنون برای اخذ رای اعتماد به مجلس آمده است.بهترین دلیل برای رای ندادن به خیابانی سوابق وی است.

 

- زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه: مدرس خیابانی قابلیت مقابله با مافیا‌های مختلف را ندارد

 

- عنابستانی: این آقایان می‌گویند تولید خودرو بیشتر شده است، اتفاقا در واقعیت میبینیم کم‌تر هم شده است. معلوم است مافیای خودرو کار خودش را می‌کند این بین پس وزارت کجای کار بوده است؟

 

- گودرزی نماینده مخالف: آقای خیابانی شما نمیتوانید این وزارت را مطلوب اداره کنید. آقای روحانی شما وزیر قبلی را قربانی کردید. آقای روحانی مجلس را به مسخره گرفته است

 

نماینده‌های موافق:

- بابایی: ما یک روز هم این وزارت را خالی بگذاریم اشتباه کرده‌ایم. خیابانی را ما انتخاب کردیم چرا که هر زمان با او کاری بود سریعا می‌آمد.

 

- ذاکر: خیابانی سابقه کار روشنی دارد و اشراف به کار دارد و در این احوال خیابانی گزینه مناسبی برای این وزارت است.

 

- رسولی نژاد: سلامت در کار همیشه در کار خیابانی با دقت رعایت شده است. ما کسانی برای وزارت داشته ایم که حتی یک روز هم سابقه کار وزارتی نداشته است، سابقه خیابانی را مطالعه کنید.

 

  22 مرداد 1399
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 68115
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز