انصاری: با وجود انتقادات به دولت، زمان مناسبی برای سوال از رئیس‌جمهور نیست

اخبار,اخبار سیاسی,اغلامرضا انصاری

یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: با وجود اینکه به عملکرد دولت انتقادات جدی وارد است ولی نباید فراموش کرد که در شرایط ملتهب امروز طرح سوال از رئیس‌جمهور نمی‌تواند تاثیر مثبتی به جا بگذارد.

غلامرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به موضوع طرح سوال از رئیس‌جمهور، با بیان اینکه «قطعا زمان مناسبی برای طرح سوال از رئیس‌جمهور نیست» اظهار داشت: دولت باید هم اصلاحات ساختاری و هم اصلاحات رفتاری را در دستور کار خود قرار دهد. همانطور که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان یادآور شدند توجه به ۲۰ موردی که اقتصاددانان در نامه به رئیس‌جمهور به آن اشاره کرده بودند باید در دستور کار جدی دولت قرار گیرد.

 

این عضو سابق شورای شهر تهران گفت: امیدوار هستیم با تلاش قوای سه گانه با توجه به شرایط بحرانی موجود و شرایط بین‌المللی که بر ما حاکم شده است مسئولین بتوانند برنامه‌های اصلاحی را اجرا کنند و تغییر و تحولات لازم را با توجه به شرایط روز به انجام برسانند تا با هم صدایی همگان کشور از این شرایط گذر کند.

 

این عضو حزب اتحاد ملت ابراز عقیده کرد: و در صورت طرح سوال در مجلس رئیس‌جمهور باید مشکلات و موانعی که در اجرای سیاست‌ها جلوی پایش بود را در مجلس بیان کند. به طور قطع و یقین بخشی از تلاطمات اقتصادی ریشه داخلی دارد، رئیس‌جمهور باید بخش‌هایی که در جهت سیاست‌های کلی اقتصاد حرکت نمی‌کنند را در مجلس معرفی کنند.

  26 مرداد 1397
بخش : سیاسی / احزاب و تشکلها
کد خبر: 63816
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز