نوبخت به سمنان می رود

مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان از سفر معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت به این استان خبر داد و گفت: وی دو پروژه را در ایوانکی و گرمسار افتتاح خواهد کرد.

ایرج کارخایی  ضمن تشریح برنامه های سخنگوی دولت در سفر روزچهارشنبه به شهرستان سمنان، توضیح داد: افتتاح بیمارستان ایوان کی نخستین برنامه محمدباقر نوبخت در سفر یک روزه به استان سمنان همزمان با دومین روز از زمستان۹۴ است.

وی افزود: معاون رئیس جمهور بیمارستان ایوان کی را در ساعت ۱۴روز چهارشنبه افتتاح خواهد کرد و سپس افتتاح سالن ورزشی شهید طوسی گرمسار را در برنامه دارد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان همچنین گفت: نوبخت در ادامه سفر خود به سمنان، در شورای اداری استان سمنان با حضور اعضا و شماری از مسئولان ارشد استانی حضور خواهد داشت.

کارخایی درباره اهداف سفر یکروزه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به استان سمنان، توضیح داد: امیدواریم افتتاح ورزشگاه و بیمارستان واقع در گرمسار و ایوان کی منشاء خیر و برکات فراوانی برای مردم این ناحیه باشد لیکن علاوه بر این موارد، دیدار با مسئولان استانی و آشنایی با مشکلات بخش های مختلف استان و همچنین در جریان قرار گرفتن مسیر پروژه های در دست احداث استان سمنان از جمله اهداف این سفر است.

وی در خاتمه افزود: سخنگوی دولت فردا شب سمنان را ترک خواهد کرد.

  1 دی 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز