کاملترین دوره آموزش بازیگری جنوب تهران در باقرشهر شروع شد

به همت فرهنگسرای استاد شهریار باقرشهر کاملترین دوره آموزشی بازیگری در جنوب تهران در این فرهنگسرا برگزار می شود . فاطمه قیاسی سرپرست فرهنگسرای استاد شهریار با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت این دوره از آموزشها با حضور هنرپیشه های پیشکسوت و مجرب صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار می شود و  در مباحث تئوری دانشجویان در صحنه های فیلم برداری برنامه های تلویزیونی و سینمایی با حضور اساتید حاضر میشوند . در این دوره های آموزشی که با مدیریت آموزشی سید رضاخرمدره از کارگردانها و بازیگرهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار می شود ، شرکت کنندگان در دوره های آموزشی با گذراندن دوره های آموزشی خود گواهی دیپلم فنی و حرفه ای دریافت می کنند . 

این دوره از آموزشها از نظر فنی و علمی در نوع خود کیفیت محتوایی بالایی دارد و برای اولین بار به صورت جامع و کامل در جنوب تهران برگزار می شود که در فاز اولیه آموزشی دوره های آموزشی آن در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار می شود و با توجه به استقبال علاقمندان این فرهنگسرا کلاسهای خود را با سرپرستی و مدیریت سید رضاخرمدره بعنوان مسئول آموزشی این دوره ها در نقاط مختلف تهران نیز برگزار خواهد کرد . 

علاقمندان به این دوره های آموزشی می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب با فرهنگسرای استاد شهریار به شماره 552246451 تماس حاصل فرمایند . 

  15 دی 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز