مرگ دختران آزرا سوار در کانال بی‌حفاظ

حوادث جاده ای در اصفهان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
سقوط خودروی آزرا به داخل کانال آبی در حوالی فلاورجان اصفهان جان ۲دختر جوان را گرفت.

این حادثه حدود ساعت ۲بامداد دیروز رخ داد. ماجرا از این قرار بود که یک خودروی آزرا درحالی‌که ۳دختر جوان سرنشین آن بودند در راه رفتن به اصفهان بود که پس از خروج از تونل شهر دیزیچه به‌علت ناآشنایی راننده با مسیر، از جاده منحرف شد و  به داخل کانال پرآب و بدون حفاظ سقوط کرد.

 

آن شب نگهبان یک گاوداری در آن حوالی صدای سقوط ماشین به داخل کانال آب را شنید و وحشت‌زده آتش‌نشانی را خبر کرد و به سمت محل حادثه دوید. همزمان ماجرا به هلال‌احمر نیز مخابره شد و تیم‌های امداد و نجات آتش‌نشانی و هلال‌احمر راهی محل حادثه شدند. آنها وقتی به محل سقوط خودرو رسیدند اثری از سرنشینان آن نبود.

 

درحالی‌که جست‌وجوهای اولیه برای یافتن سرنشینان خودرو آغاز شده بود، کشاورزی دوان‌دوان خود را به امدادگران رساند و مدعی شد که لحظاتی پیش دختری را از داخل کانال آب بیرون کشیده است. مرد کشاورز کمی دورتر از محل حادثه سرگرم آبیاری زمین‌های کشاورزی‌اش بود که با دیدن دختری که در کانال آب دست و پا می‌زد، وی را از داخل کانال بیرون کشیده بود.

 

امدادگران وقتی به این دختر رسیدند، او  برایشان تعریف کرد که همراه خواهرش و دختر دیگری که از دوستانشان بوده سوار بر آزرا در راه رفتن به اصفهان بودند که بعد از تونل، ماشین از مسیر منحرف و به داخل کانال آب سقوط کرد. او گفت که پس از سقوط ماشین، توانسته از داخل آن خارج شود اما از سرنوشت خواهر و دوستش خبر ندارد.

 

وقتی مشخص شد که خودروی حادثه‌دیده ۲سرنشین دیگر هم داشته، جست‌وجو برای پیدا کردن آنها شروع شد اما در تاریکی شب هیچ ردی از آنها به‌دست نیامد. صبح دیروز درحالی‌که امدادگران آماده می‌شدند که عملیات جست‌وجو را از سر بگیرند، خبر رسید که هر دو دختر گمشده لابه‌لای دریچه‌های کانال و در نزدیکی دریاچه مصنوعی فولادشهر پیدا و معلوم شد که هر دوی آنها جانشان را از دست داده‌‌اند.

  25 تیر 1398
بخش : اصفهان / حوادث
کد خبر: 64474
مرجع: همشهری
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز