دستگیری جن تقلبی در اصفهان!

دستگیری جن تقلبی در اصفهان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از شناسایی و دستگیری فردی که در پوشش جن به منزل یکی از شهروندان می رفته و موجبات وحشت آنها را فراهم کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "جهانگیر کریمی" گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس و اعلام این موضوع که حدود دو سالی است یک جن وارد منزل آن‌ها می‌شود و با جابه جایی وسایل منزل باعث وحشت شده، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام یک سری کار‌های تخصصی متوجه شدند، فردی میانسال با پوشش چادر زنانه وارد منزل آن‌ها می‌شود که بلافاصله او را شناسایی و دستگیر می‌کنند.

 

سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه این فرد از آشنایان شاکی بود، بیان داشت: متهم در اعترافات خود انگیزه خود را حسادت و برهم زدن آرامش اعضای این خانواده دانست.

 

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و فرد دستگیر شده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

  9 دی 1397
بخش : اصفهان / قضاییه
کد خبر: 60970
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز