«باران شیخی» از چنگال ربایندگان آزاد شد/ جزئیات‌حادثه ربوده شدن دختربچه اراکی/ربایندگان یک باند خانوادگی بودند

باران شیخی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
 دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله ای که چندی پیش در مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال ربایندگان آزاد شد.

به گزارش صیدنیوز ، «عباس قاسمی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان صبح امروز خبر دستگیری تمامی متهمان این پرونده و آزادی «باران شیخی» را اعلام کرد. 

 

وی ادامه داد: با هماهنگی و تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی، قضایی و امنیتی استان های مرکزی و سیستان و بلوچستان این دختر بچه از چنگال ربایندگان آزاد شد و هم اکنون در صحت و سلامت به سر می برد. 

قاسمی ادامه داد: هم اکنون «باران شیخی» در شهر چابهار به سر می برد اما به زودی و بعد از گذراندن مراحل قانونی به آغوش خانواده باز می گردد. 

 

دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: یک گروه قضایی به نیابت از دادستانی اراک امروز به چابهار اعزام و باران را به اراک بازمی گردانند. 

 

«باران شیخی» دانش آموز هشت ساله روز شنبه ۲۴ فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهر مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد و بررسی این حادثه در دستور کار پلیس، مقامات امنیتی و قضایی قرار گرفت. 

 

 جزئیات‌حادثه ربوده شدن دختربچه اراکی/ ربایندگان یک باند خانوادگی بودند/ جابجایی کودک در ۳ شهر استان/ یکی از آدم ربایان زن بود

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تشریح جزئیات ربوده شدن دختربچه ۸ ساله اهل شازند استان مرکزی گفت: خوشبختانه بامداد امروز کودک مذکور با تلاش نیروهای پلیس و آگاهی از چنگال باند خانوادگی گروگانگیری آزاد شد و به زودی به آغوش خانواده اش باز می‌گردد.

 

سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ۲۴ فروردین ماه گذشته" باران شیخی" دختربچه‌ شهرستان شازند استان مرکزی در راه مدرسه توسط یک دستگاه خودروی سمند با چهار سرنشین که یکی از سرنشینان زن بود، ربوده شد.

 

وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس و با ارتباطی که با خانواده این کودک برقرار شد متوجه شدیم این کودک ربایی به دلیل مطالبات و اختلافات مالی بین آدم ربایان و خانواده باران رخ داده است.

 

طاهری ادامه داد: ربایندگان پس از ربودن کودک وی را به استان سیستان و بلوچستان منتقل می‌کنند که بلافاصله با هماهنگی استان مرکزی با اداره آگاهی سیستان و بلوچستان یک تیم مجرب از پلیس جنایی اداره آگاهی استان ساماندهی و موضوع را در دستور کار قرار داد.

 

طاهری ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد آدم ربایان به منظور مشخص نشدن محل اختنفای خود، کودک را در سه شهر استان سیستان و بلوچستان جابه‌جا کرده اند که با پیگیری‌های پلیس جنایی استان سحرگاه امروز این افراد در شهرستان چابهار مورد شناسایی قرار گرفته و در یک عملیات غافلگیرانه ۳ نفر از آدم ربایان به دام پلیس افتادند و از آنها یک قبضه سلاح جنگی نیز کشف شد.

 

وی در پایان در مورد وضعیت کودک ربوده شده گفت: شکر خدا این کودک در صحت و سلامتی کامل قرار دارد و هم اکنون تحویل مراجع انتظامی و قانونی قرار گرفته و به زودی با هماهنگی مراجعه قضایی تحویل خانواده‌اش خواهد شد.

 

«باران شیخی» دانش آموز هشت ساله کلاس دوم روز شنبه ۲۴ فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهرک مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد.

  17 اردیبهشت 1398
بخش : استان مرکزی / حوادث
کد خبر: 63256
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز