رئیس حزب ندای ایرانیان:
نماینده هر حزب در موفقیت آن سهم بسزایی دارد

رئیس حزب ندای ایرانیان اظهار کرد: برای کاندیداتوری از قم هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

صادق خرازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی ساجد خبر، بااشاره به تعداد و طیف های سیاسی که مایل به حضوردر مجلس هستند ، هنوز موفقیت یا عدم موفقیت هیچ گروهی از جمبه اصلاح طلبان را محرز ندانست و با ارزیابی وضعیت حضور اصلاح‌طلبان در مجلس آینده گفت: میزان موفقیت اصلاح‌طلبان در مجلس آینده منوط به نحوه مشارکت همه جانبه در سراسر کشور است که موارد و موضوعات بسیاری بر این امر موثر هستند.

وی افزود: شعارها و عملکرد کسانی که با عنوان اصلاح‌طلب می‌خواهند کاندیدا شوند در جلب آرای مردمی موثر است.بدیهی است افراد سخنگو و تیتر در هر حزبی معرف آن حزب است و موفقیت حزب منوط به نوع رفتار سیاسی آن فرد است.

رئیس حزب ندای ایرانیان با ابراز امیدواری نسبت به حضور پررنگ‌تر اصلاح‌طلبان در مجلس آینده تصریح کرد: برداشت من از وضعیت فعلی این است که اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان وضعیت بهتری در مجلس آینده نسبت به سال‌های گذشته خواهند داشت.

وی در پاسخ به ادعای برخی روزنامه‌ها مبنی بر کاندیداتوری وی از قم اظهار کرد: من هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفتم و منتظر تصمیم‌گیری شورای مرکزی حزب هستم.

 

  27 آذر 1394
بخش : قم / سیاسی / مجلس
کد خبر: 50958
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز