انتشار لیست اصولگرایان قم بدون «لاریجانی»

علی لاریجانی، رئیس کنونی مجلس ایران، در لیستی که "شورای هماهنگی اصولگرایان قم" منتشر کرده، جای ندارد.
احمد امیرآبادی فراهانی، محمدرضا آشتیانی عراقی و مجتبی ذوالنور به عنوان نامزدهای منتخب شورای اصولگرایان در قم معرفی شده‌اند. شهر قم در مجلس سه کرسی دارد و علی لاریجانی از این حوزه انتخابیه برای انتخابات مجلس ثبت نام کرده است.

در لیست ائتلاف اصولگرایان برای تهران هم نزدیکان علی لاریجانی وزن چندانی ندارند.

پیش از این احمد توکلی درباره لیست تهران گفته بود: "آقای لاریجانی سلیقه اش چیز دیگری بود و به طرز رسیدن به لیست نهايي انتقاداتی داشت. اما نبودن ایشان خیلی تاثیرگذار نیست. به خصوص که خودش نامزد حوزه انتخابيه تهران نیست و حزبی هم ندارد."

غلامعلی حداد عادل هم گفته بود: "از ابتدا از همه اصولگرایان و همچنین طیف آقای لاریجانی دعوت کردیم، طیف متمایل به ایشان در مجلس هم چون صحبت از تمایل به سایر جریانات مانند اعتدال و دولت می‌کردند خودشان استقبالی نکردند."

به گفته حسن غفوری فرد گروهی از محافظه‌کاران که از لیست "ائتلاف اصولگرایان" ناراضی هستند، با لیست "صدای ملت" در انتخابات رقابت می‌کنند.

  24 بهمن 1394
بخش : قم / اخبار داغ / انتخابات
کد خبر: 52165
مرجع: تیک
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز