صحت انتخابات حوزه انتخابیه قم اعلام شد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات قم گفت: در جلسه مشترکی که هم در اجرای قانون انتخابات با حضور کلیه اعضای دو هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات استان قم برگزار شد، صحت انتخابات حوزه انتخابیه قم به اتفاق آرا به تصویب رسید و اعلام شد.
نصرت الله لطفی اظهار کرد: به لطف الهی نزدیک به 62 درصد واجدان شرایط در دو انتخابات اخیر مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در استان قم شرکت کردند که قابل تحسین است و خلق حماسه و عیدی بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده بودند، که به لطف الهی و حضور مردم عزیز همیشه در صحنه محقق شد.

وی با بیان اینکه انتخاباتی کاملا سالم و قانونمند برگزار شد، تاکید کرد: آنچه که انجام شد در همه مراحل اخذ رای، صیانت آرای مردم، رای حق الناس، شمارش آرا، تجمیع و اعلام نتیجه همه اینها کاملا در چارچوب قانون و ضابطه مند بود.

وی خاطرنشان کرد: به لطف الهی در جلسه مشترکی که هم در اجرای قانون انتخابات با حضور کلیه اعضای دو هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات استان قم برگزار شد، صحت انتخابات حوزه انتخابیه قم به اتفاق آرا به تصویب رسید و اعلام شد یعنی انتخابات در سلامت کامل و قانونمند برگزار شد و صحت آن هم به تایید همه مسئولان ذی ربط رسید و مراتب این امر نیز به تهران ابلاغ گردید.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 612 شعبه اخذ رای، شامل 79 شعبه سیار و 533 شعبه ثابت استان قم روز جمعه هفتم اسفند ماه امسال به صورت همزمان برگزار شد.

از حوزه انتخابیه قم برای مجلس خبرگان رهبری آیت الله محمد مومن و برای مجلس شورای اسلامی احمد امیرآبادی فراهانی، علی لاریجانی و حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری انتخاب شدند.

  16 اسفند 1394
بخش : قم / انتخابات
کد خبر: 52615
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز