۵ فوتی و ۶۶ مصدوم در آتش سوزی مجتمع مسکونی سحر در قم

آتش سوزی مجتمع مسکونی سحر در قم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
مسئول آموزش و پژوهش اوژانس ۱۱۵ قم گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی سحر در قم ۴ فوتی و ۳۹ مصدوم اننقالی به همراه داشت.

سید محسن چاووشی در گفت‌وگو با خبرنگار عنوان کرد: آتش سوزی مجتمع مسکونی سحر واقع در خیابان انسجام قم، ۴ فوتی و ۳۹ مصدوم شدند که مصدومان با ۲۰ دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی سطح شهر منتقل شدند.

 

مسئول آموزش و پژوهش اوژانس ۱۱۵ قم افزود: همچنین در این حادثه ۲۸ نفر با مصدومیت سطحی و مسمومیت در محل حادثه توسط استقرار اتوبوس آمبولانس درمان سرپایی شدند و بهبود یافتند.

 

حمید کریمی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم نیز درباره این حادثه بیان کرد: راس ساعت سه بامداد خبر آتش سوزی در مجتمع مسکونی ۳۰۰ واحدی سحر واقع در خیابان محرابی انسجام به مرکز فرماندهی اعلام شد که بلافاصله خودروهای عملیاتی به محل اعزام شدند.

 

وی اظهار کرد: ۱۲ خودروی سنگین آتش نشانی و سه خودروی نردبان و دو خودروی آب‌ده و دو خودروی نجات به همراه واحدهای پشتیبانی از حوزه خدمات شهری و عوامل اورژانس و انتظامی نیز به محل اعزام شد.

 

کریمی عنوان کرد: متاسفانه طبقات منفی و پارکینگ مجتمع درگیر حریق شده و تیم های عملیاتی از ۴ قسمت ورود پیدا کرده و حریق را اطفا کردند و حادثه کنترل شد، اما به علت انتشار دود در طبقات فوقانی تعداد بسیار زیادی از ساکنین محبوس شده بودند که با تلاش همکاران از طریق نردبان‌های بلند مرتبه بیش از ۱۰۰ نفر رهاسازی شد.

 

وی خاطرنشان کرد:مصدومان توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی اعزام شدند و تعدادی نیز در محل مداوا شدند، در حال حاضر نیز حریق به طور کامل اطفا شده و عوامل آتش نشانی مشغول لکه گیری هستند.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خاطرنشان کرد: عوامل آتش نشانی و اورژانس هم‌اکنون در حال بررسی واحدهای مسکونی در جهت احصای آمار نهایی از تلفات و مصدومان احتمالی هستند.

 

تکمیلی/ ۵ فوتی و ۶۶ مصدوم در حادثه آتش سوزی مجتمع مسکونی

مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌‌وگو با فارس درباره آخرین جزییات حادثه آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی در خیابان انسجام قم گفت: این حادثه سحرگاه امروز به وقوع پیوست که متاسفانه بر اثر آن ۵ نفر فوت شده و ۶۶ نفر مصدوم شدند.

 

وی افزود: ۳۳ نفر از این افراد در محل درمان و بقیه به بیمارستان منتقل شدند.

 

وی گفت: بلافاصله پس از اعلام حادثه ۱۵ آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل اعزام شدند.

 

  9 اسفند 1398
بخش : قم / حوادث
کد خبر: 66512
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز