بر اثر ازدحام جمعیت
تعدادی از تشییع کنندگان در کرمان جان باختند/ آخرین آمار؛ ۳۲ کشته و ۱۹۰ مصدوم

جان باختن تعدادی از تشییع کنندگان در کرمان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.

پیرحسین کولیوند در مصاحبه با خبرنگار افزود: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان، اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

وی گفت: خبر‌های این حادثه را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند.

 

مراسم تشییع سردار سپهبد سلیمانی صبح امروز با حضور جمعیت انبوه مردم استان کرمان و استان‌های همجوار در شهر کرمان برگزار شد.

 

تکمیلی۱:/

فوتی های حادثه کرمان ۳۲ نفر است
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: فوتی های ناشی از ازدحام در مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی ۳۲ نفر است.

پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشور درباره فوت تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در کرمان گفت: ۳۲ نفر از هموطنان جان باخته اند.

 

همچنین حدود ۱۹۰ نفر از هموطنانا حاضر در این مراسم نیز مصدوم شده اند.

 

این در حالی است که ساعتی قبل از سوی مسؤولان اورژانس کشور اعلام شد که تعدادی از افراد حاضر در مراسم تشییع پیکر پاک سردار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی به دلیل ازدحام بیش از حد در مسیر این مراسم فوت شدند.

 

در حال حاضر مسؤولان در حال بررسی ابعاد این حادثه بوده و به محض تکمیل اطلاعات از طریق رسانه‌های رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

پیرحسین کولیوند در این خصوص گفته است که وزیر بهداشت شخصا در محل تشییع حاج قاسم حضور دارد و این موضوع در حال پیگیری است.

  17 دی 1398
بخش : کرمان / سلامت
کد خبر: 66058
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز