رودخانه کرج ۴ نفر را به کام مرگ فرو برد/تلاش برای کشف اجساد غرق شده ادامه دارد/تصاویر

معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از ادامه تلاش های هلال احمر و اعزام دو تیم برای کشف اجساد حادثه سقوط خودرو به داخل رودخانه کرج خبر داد .

داود رجبی  معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: روز  ۲۴ فروردین ماه ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه حادثه ای در محور کرج چالوس رخ داد و به واسطه انحراف و سقوط پژو پرشیا در رودخانه کرج ۴ سرنشین آقا در دم جان باختند.

456457567

وی افزود: هلال احمر استان البرز در محل حادثه حضور یافت و با تلاش عوامل امداد و نجات خودرو به همراه دو سرنشین کشته شده از رودخانه خارج شدند و  متاسفانه دو سرنشین خودرو به دلیل انحراف به داخل رودخانه سقوط کرده بود مفقود شدند.

5666677699

رجبی اظهار داشت: با وجود تلاش های عوامل امداد و نجات هلال احمر تا کنون جسد دو قربانی مفقود شده یافت نشده و تلاش برای یافتن اجساد همچنان ادامه دارد و بارندگی طی دو روز اخیر در استان کار را سخت تر کرده است.

656779

معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز در خاتمه تصریح کرد: امروز نیز دو تیم در حاشیه رودخانه کرج مستقر شده و حجم آب به واسطه بارندگی بالا بوده و طغیان رودخانه کرج مانع از فعالیت عوامل امداد و نجات هلال احمر شده و طی دو روز گذشته در محور کرج – چالوس شاهد حادثه برخورد خودرو تیبا با دیواره بیرونی تونل ۳محور کرج – چالوس بودیم که این حادثه نیز ۴ مصدوم سرپایی و یک مصدوم انتقالی به همراه داشت.

  27 فروردین 1395
بخش : البرز / حوادث
کد خبر: 53133
مرجع: البرز24
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز