استاندار البرز :
ستاد مرکزی اجلاس نماز عهده دار اطلاع رسانی است، کمیته ها موازی کاری نکنند
ستاد مرکزی اجلاس نماز عهده دار اطلاع رسانی است، کمیته ها موازی کاری نکنند

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز از تهیه و تولید مستند کوتاه نماز خبر داد و تصریح کرد: دستگاه ها در اطلاع رسانی برنامه های اجلاس سراسری نماز به دور از موازی کاری،فرایند اطلاع رسانی را بر عهده ستاد مرکزی بسپارند.

«فتح الله حقیقی» پیش از ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز که در سالن شهدای دولت برگزار شد، گفت: بسترهای مناسب برای میزبانی این همایش ملی در استان البرز فراهم شده است.

به گزارش صیدنیوز ، وی افزود: در این نشست، مکان یابی و انتخاب لوگوی نماز به تصویب اعضا رسید.

حقیقی گفت: وظایف کمیته ها در دستگاه های اجرایی و  همچنین شهرستانها به اجرا برسد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در ادامه با تأکید بر لزوم جلوگیری از موازی کاری دستگاه ها و کمیته ها گفت: کمیته ها فرایند اطلاع رسانی را به ستاد مرکزی بسپارند.

وی برگزاری نشست خبری ویژه اجلاس نماز را نیز از دیگر اولویت ها در بحث اطلاع رسانی از برنامه های این رویداد فرهنگی اعلام کرد.

حقیقی همچنین تهیه مستند کوتاه نماز  را با معرفی برنامه های  استان به صدا و سیمای مرکز استان واگذار کرد. در این جلسه کمیته ها گزارش کار خود را به معاون استاندار ارائه دادند.

استان البرز بیستم آبان ماه سالجاری میزبان برگزاری اجلاس ملی نماز خواهد بود./

-  روابط عمومی استانداری البرز

  23 شهریور 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز