کشف خودروی میلیاردی قاچاق در البرز(عکس)

رئیس پلیس البرز گفت: دراجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک دستگاه خودروی میلیاردی خارجی از نوع' شورلت' قاچاق دراین استان کشف شد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار افزود: کارشناسان پلیس فتا استان البرز با حکم دادیار دادسرای کرج برای جمع آوری تجهیزات رایانه ای قاچاق به واحد مسکونی در منطقه مهرشهر کرج مراجعه کردندکه حین ماموریت متوجه یک دستگاه خودروی خارجی با پلاک منطقه آزاد درحیاط این خانه شدند.

 

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی , کشف خودروی میلیاردی قاچاق

وی گفت : تحقیقات دراین زمینه آغازشده و مشخص شده که این خودرو مجوز تردد در سطح استان نداشته است.

 

وی بیان داشت: ارزش این خودرو شورلت حدود 10 میلیارد ریال است که کشف و ضبط شد.

 

کامرانی افزود: درادامه انجام عملیات پلیسی فردی که خود را ازدوستان عامل قاچاق تجهیزات رایانه ای و خودرو معرفی کرد قصد داشت با دادن یک فقره چک 50 میلیون ریالی به عنوان رشوه قصد فرار از قانون را داشت که با صحت عمل ماموران مواجه و موضوع صورت جلسه و تحویل مراجع قضایی شد.

 

کامرانی صالح خاطرنشان کرد: دراین رابطه 2 نفر دستگیر شدند و مالک خودرو در اعترافات خود اذعان کرد که درخارج ازکشور اقدام به خرید و فروش خودروهای خارجی می کند و خودروی مذکور را با ترفند امتیاز از منطقه آزاد به شهر کرج منتقل کرده و قصد فروش آن را داشته است.

 

ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از130 میلیاردریال انواع کالای قاچاق دراستان البرز کشف شده است. 

  21 آبان 1395
بخش : البرز / جامعه
کد خبر: 55393
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز